شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:20 منتشر شده در مورخ: 1399/03/13 شناسه خبر: 1614703
فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد؛

دستگیری اوباش مجازی در کاشمر

دستگیری اوباش مجازی در کاشمر
حسین احمدی گفت: مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان کاشمر هنگام رصد و پایش فضای مجازی فردی را که اقدام به رعب و وحشت شهروندان در این فضای می کرد را تحت نظر و مراقبت و دستگیر کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ حسین احمدی، فرمانده انتظامی کاشمر صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان کاشمر هنگام رصد و پایش فضای مجازی فردی را که اقدام به رعب و وحشت شهروندان در این فضای می کرد را تحت نظر و مراقبت قرار دادند.

وی ادامه داد: پلیس با انجام اقدامات فنی در فضای سایبری موفق شدند متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی با انجام یک عملیات ضربتی او را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دهند.

فرمانده انتظامی کاشمر خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده که در ابتدا منکر هر نوع جرمی بود پس از مواجهه با دلایل و مستندات غیر قابل انکار پلیس به بزه انتسابی مبنی بر  ایجاد رعب و وحشت در فضای مجازی با همکاری یک نفر دیگر اعتراف کرد.

وی با اشاره به دستگیری همدست این متهم از همکاری خوب نیروی بسیج در این زمینه تشکر کرد و افزود: پلیس در بازرسی از مخفیگاه این متهمان مقادیری اسلحه و مهمات شکاری غیر مجاز، شوکر، مواد مخدر، طلا و جواهرات، دلار و ارزهای خارجی کشف و ضبط کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1614703
ارسال نظر
نظرات