شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:04 منتشر شده در مورخ: 1399/03/14 شناسه خبر: 1614925
امام جمعه موقت اراک؛

مردم با اهدای خون در مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه خواهند درخشید /اهدای خون از مصادیق انفاق است

مردم با اهدای خون در مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه خواهند درخشید /اهدای خون از مصادیق انفاق است
سپاسی امام جمعه موقت اراک با اشاره به اینکه مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه در قالب اهدای خون انجام می شود گفت: اهدای خون از مصادیق انفاق است و ملت ایران با توجه به روحیه دینی و انقلابی که دارد قطعا در این رزمایش به خوبی خواهند درخشید

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام کاظم سپاسی آشتیانی، امام جمعه موقت اراک در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: حفظ اسلام و ارزش های انقلاب اسلامی و منافع ملت در طول این چهل سال همواره خط قرمز مردم بوده است.

سپاسی اظهار کرد: ملت ایران در طول چهل سال انقلاب اسلامی در قالب های مختلف وفاداری خود را به انقلاب اسلامی و یکدیگر ثابت کرده اند، ملت در مقطعی با اهدای جان خود در دفاع مقدس برای دفاع از وطن و ناموس خود در صحنه بود و در مقاطع دیگر با گذشتن از مال خود در صحنه مانده است.

وی ادامه داد: مردم مومن و انقلابی استان مرکزی هم در بحث مبارزه با کرونا و هم در بحث رزمایش کمک مومنانه بسیار خوش درخشیدند و بار دیگر روحیه انقلابی و جهادی خود را به رخ دنیا کشاندند.

سپاسی اظهار کرد: مردم انقلابی استان با مشارکت فعال در سه مرحله رزمایش کمک مومنانه با دیگر ثابت کردند که همواره برای ایثار و فداکاری آماده هستند.

امام جمعه موقت اراک افزود: در کمک مومنانه ای که در استان مرکزی اتفاق افتاد مردم صحنه های زیبایی را خلق کردند و تهیه و توزیع بیش از ۱۲۰ هزار بسته معیشتی نشان از مشارکت و همبستگی مردم استان بود که رقم خورد.

وی اضافه کرد: در مرحله چهارم رزمایش کمک مومنانه که قرار است در قالب اهدای خون انجام شود ملت با گذشتن از سرمایه هایی همچون خون خود و اهدای آن به هموطن خود قطعا بار دیگر وفاداری خود را به انقلاب و یکدیگر ثابت خواهند کرد.

سپاسی افزود: همان طور که مردم استان در سه مرحله رزمایش کمک مومنانه مردم قدم های خوبی در کمک به یکدیگر و به خصوص نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا برداشتند و قطعا در مرحله چهارم رزمایش به خوبی حضور پیدا خواهند کرد و با اهدای خون خود کمبودها را رفع می کنند.

امام جمعه موقت اراک اهدای خون را از مصادیق انفاق دانست و افزود: ملت ایران با توجه به روحیه دینی و انقلابی که دارد قطعا در این رزمایش انفاق به خوبی خواهند درخشید.

وی خاطرنشان کرد:  اطلاع رسانی به موقع در جهت کمبودهایی که در برخی از مناطق وجود دارد باعث می شود همه برای رفع خلاء ها به صحنه بیایند و اینجا رسانه ها وظیفه سنگینی از باب اطلاع رسانی درست و به موقع بر عهده دارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1614925
ارسال نظر
نظرات