شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:51 منتشر شده در مورخ: 1399/03/14 شناسه خبر: 1614974
دری نجف‌آبادی:

تفکر استکبارستیزی به برکت مکتب امام(ره) فراگیر شده است

تفکر استکبارستیزی به برکت مکتب امام(ره) فراگیر شده است
امام جمعه اراک گفت: امروز به برکت مکتب امام تفکر استکبار ستیزی فراگیر شده است و می بینیم مردم بسیاری از نقاط دنیا در حمایت از مستضعفین قیام می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی امروز در مراسم ارتحال امام در خمین گفت: بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) یک فرصت ارزشمند در اختیار ما قرار می دهد که بتوانیم بار دیگر زندگینامه نورانی و ارزشمند و پرفروغ امام را بازخوانی کنیم.

دری نجف آبادی اظهار کرد: بعد از ۳۱ سال از ارتحال امام بزرگوار امروز به وضوح نتیجه کار و مکتب امام را در قلب آمریکا و اروپا مشاهده می کنیم.

وی ادامه داد: در فیلم های این چند روز که از آمریکا منتشر می شود به وضوح می بینیم که مردم در مقابل کاخ سفید شعار در حمایت از مکتب امام، مقام معظم رهبری و حاج قاسم سلیمانی سر می دهند و علیه ترامپ و سیاست های خصمانه آمریکا به پاخواسته اند.

امام جمعه اراک گفت: امروز به برکت مکتب امام تفکر استکبار ستیزی فراگیر شده است و می بینیم مردم بسیاری از نقاط دنیا در حمایت از مستضعفین قیام می کنند.

وی امام را احیاگر راه انبیاء الهی و اهل بیت(ع) و تفکر عاشورا و تاسوعا حسینی دانست و افزود: امام بار دیگر ارزش های دینی و اسلامی را در دنیا زنده کرد.

دری نجف آبادی با اشاره به اینکه ماهیت جنون آمیز و جنایت کار آمریکا از مدت ها قبل و از همان تاسیس آمریکا برای دنیا مشخص شده است اظهار کرد:  امروز می بینیم خود مردم آمریکا هم از سیستم های خصمانه این رژیم استکباری برائت می جویند.

وی با تاکید بر اینکه اساس و پایه آمریکا بر ظلم و غارت و آدم کشی بنا شده است، گفت: تاریخ آمریکا تاریخی پر از جنایت و ننگ است که بیش از صدها سال به جنایت علیه بشریت و آدم کشی مشغول است.

امام جمعه اراک بیان کرد: امروز اخراج آمریکائی ها از منطقه مطالبه مهم امت اسلامی و مردم است که همه باید برای تحقق این مطالبه بزرگ با هم وحدت داشته باشند.

دری نجف آبادی با تاکید بر اینکه امام به دنیای اسلام آرمان گرایی، عزت، افتخار و استقلال ، مبارزه با استکبار و صهیونیستی جهانی داد ادامه داد: کلاس درس امام بزرگوار صدها درس مهم و روشن دیگر دارد که امروز این درس های بزرگ را باید برای نوجوانان تبیین کنیم.

وی اظهار کرد: بعد از امام راحل رهرو شایسته ایشان مقام معظم رهبری همواره باصلابت و مقتدر راه ایشان را ادامه داده اند که امروز ثمره کار ایشان را در تشکیل جبهه بدون مرز مقاومت مشاهده می کنیم.

امام جمعه اراک یادآور شد: امروز بیداری اسلامی که در دنیا شاهد آن هستیم و نتیجه آن به زانودرامدن نظام استکباری خواهد شد به برکت تفکر امام خمینی(ره) است.

وی خاطرنشان کرد: همه باید پیرو مکتب امام خمینی(ره) باشیم و نظام حاکم داری در دنیا باید به مکتب امام خمینی(ره) که همان مکتب پیامبر عظیم الشان اسلام(ص) است برگردد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1614974
ارسال نظر
نظرات