شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1399/03/14 شناسه خبر: 1614993
استاندار اردبیل:

پیروزی در جبهه مقاومت ادامه نهضت امام راحل است

پیروزی در جبهه مقاومت ادامه نهضت امام راحل است
بهنامجو استاندار اردبیل گفت: پیروزی های اخیری که در جبهه های مقاومت اسلامی حاصل می شود ادامه گفتمان بیداری اسلامی امام خمینی (ره) است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اکبر بهنامجو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، در خصوص گفتمان های امام خمینی (ره)، اظهار داشت: پیروزی ها و موفقیت های اخیری که در جبهه های مقاومت اسلامی حاصل می شود نتیجه بیداری اسلامی، ادامه راه و نهضت امام خمینی (ره) بوده است.

وی افزود: پیروزی بر داعش، و اتفاقات اخیر در سوریه و یمن و....از جمله نتایج گفتمان بیداری اسلامی با رهبریت مقام معظم رهبری در عصر کنونی محقق شده است.

استاندار اردبیل گفت: آنچه در جهان اسلام اتفاق افتاده به عنوان بیداری اسلامی سرمنشاء آن جمهوری اسلامی ایران است که با حرکت امام خمینی(ره) در دهه 40 و ادامه آن توسط رهبر معظم انقلاب انجام می شود.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران الگویی است برای سایر کشورهای اسلامی که امیدوار باشند به اینکه می توان با تکیه بر اسلام حکومتی  برای حاکمیت ارزش های اسلامی و دعوت مجدد به اسلام چه در میان مسلمانان و چه غیر مسلمانان برپا کرد.

بهنام جو ادامه داد: ما هم با یکپارچگی و وحدت کلمه در بین جهان اسلامی و آزادی خواهان می توانیم راه امام راحل (ره) را ادامه دهیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1614993
ارسال نظر
نظرات