شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1399/03/14 شناسه خبر: 1615015
فعال اجتماعی عنوان کرد:

امام خمینی(ره)؛ شخصیتی استثنایی و کم‌نظیر

امام خمینی(ره)؛ شخصیتی استثنایی و کم‌نظیر
مصطفی مرهونی، فعال اجتماعی شهرستان دیر گفت: امام خمینی(ره) یک شخصیت استثنایی و کم نظیر در دوران معاصر بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام مصطفی مرهونی فعال اجتماعی شهرستان دیر در گفتگو با سپاس، گفت: امام خمینی(ره) فقیهی عالم، سیاستمدار و نواندیش بود، که به پشتیبانی ملت به پا خواست و طومار حکومتی  استبدادگر را در هم ریخت.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری(مدظله العالی) افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری حضرت امام خمینی(ره) یک حقیقت همیشه زنده در تاریخ است و بدون نام امام انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در هیچ جای دنیا شناخته شده نیست.

مرهونی با بیان اینکه امام یک شخصیت استثنایی و کم نظیر در دوران معاصر می باشد گفت: یاد و اندیشه امام در تاریخ جهان ثبت و ضبط شد.

فعال اجتماعی شهرستان دیر تصریح کرد:  مکتب و آرمان امام  راحل بر خواسته از مکتب توحیدی ومکتب قرآنی است.
وی افزود: امام خمینی(ره) به ما آموخت که در برابر ظلم و ستم نباید سر تسلیم فرود آورد، و باید در برابر ظلم و ستم فریاد کشید.
مرهونی گفت: در مکتب امام شخصیتی چون شهید شیخ ابراهیم یعقوب زکزاکی، روحانی شیعه و رهبر جنبش اسلامی شیعیان نیجریه و شخصیتی همچون شهید والا مقام سردار حاج قاسم سلیمانی پرورش یافت که فریاد ظلم ستیزی و استکبار ستیزی سر داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز خلف صالح او مقام معظم رهبری علمدار انقلاب اوست که با هدایت ها و رهنمودهای پیامبرگونه وی این انقلاب را تا مقصد نهایی هدایت می کند.

/ انتهای پیام

https://www.dana.ir/1615015
ارسال نظر
نظرات