شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 21:20 منتشر شده در مورخ: 1399/03/14 شناسه خبر: 1615092
در دیدار اعضای مجمع جوانان اردبیل با خانواده شهدا مطرح شد:

شهدا، حافظان دین خدا هستند/ سیره عملی شهدا، ملاک جوانان در گام دوم انقلاب

شهدا، حافظان دین خدا هستند/ سیره عملی شهدا، ملاک جوانان در گام دوم انقلاب
شاهی مدیرکل بنیاد شهید استان اردبیل با بیان اینکه شهدا، حافظان دین خدا هستند، به نقش جوانان در گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: جوانان با الگوبرداری از سیره عملی شهدا می توانند در گام دوم انقلاب نقش آفرینی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، جمعی از اعضای مجمع جوانان استان اردبیل به همراه یاسر شاهی مدیرکل بنیاد شهید استان اردبیل، غلامعلی ولی نژاد رئیس اداره بنیاد شهرستان اردبیل، حجت الاسلام سید احمد سعادتی، حجت الاسلام علی زمزم بعد از ظهر امروز با حضور در منزل خانواده های شهیدان رضا ابراهیم پور و حسن حسین پور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 15 خرداد، با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

شهدا، حافظان دین خدا هستند

یاسر شاهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در این دیدار از خانواده شهدا به عنوان بهترین الگو برای جوانان امروز نام برد و گفت:  فعالیتی های فرهنگی و اجتماعی که با نام و یاد شهدا آغاز می شود، حتما به سرانجام نیک منتهی خواهد شد، چراکه شهدا خود کارها را جلو خواهند برد.

وی با بیان اینکه خون شهدا، نجات دهنده کشور در تلاطم امواج خروشان و هجمه های فرهنگی دشمنان است، خاطرنشان کرد: عهد و پیمانی که شهدا و رزمندگان اسلام با خلوص نیت با خداوند متعال بستند هنوز هم در جریان است و همین عهد و پیمان است که ضامن کشور در برهه های مختلف است.

مدیر کل بنیاد شهید استان اردبیل از شهدا به عنوان حافظان راستین امامت و ولایت فقیه نام برد و گفت: تازمانیکه جوانانی چون شهدای گرانقدر در کشور وجود دارند، که فکر و ذهنشان حمایت و پیروی از ولایت فقیه است، به این مملکت آسیبی نخاهد رسید چراکه همین افراد هستند که با خلوص نیت و صداقت ادامه دهندگان راه شهدا هستند.

عظمت شهدا با هیچ مقام دنیوی قابل قیاس نیست

ولی نژاد رئیس اداره بنیاد شهرستان اردبیل از تربیت الهی و نان حلال به عنوان یکی از راه های داشتن فرزندان صالح نام برد و گفت: خداوند متعال برای شهدا مقام و منزلتی قرار داده است که تنها اهل معرفت به آن اگاه هستند.

وی با بیان اینکه عظمت شهدا با هیچ مقام دنیوی قابل قیاس نیست، گفت: شهدا حافظان دین و دوستداران و پیروان ائمه معصومین و ولایت فقیه هستند.

سیره عملی شهدا، ملاک  جوانان اردبیل  در گام دوم انقلاب می شود

راشد پرستار رئیس مجمع جوانان استان اردیبل نیز در ادامه این برنامه ضمن گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و 15 خرداد از تغییر و تحول در برنامه های مجمع جوانان اردبیل خبرداد و گفت: در روال جدید برنامه ریزی کردیم تا با اگو گرفتن از شهدا و با عمل به وصایای این عزیزان در گام دوم انقلاب اسلامی نقش آفرینی کنیم.

وی با بیان اینکه بنا داریم ماهانه جمعی از جوانان تحصیلکرده استان را به دیدار خانواده شهدا ببریم تا با سیره عملی و رفتاری شهدا بیشتر آشنا شوند، گفت: لازمه دست یابی به جامعه ای ایده آل و آرمانی، همزیستی با خانواده های شهدا است تا با الگوبرداری از شهدا و انتخاب سبک زندگی اسلامی، ضمن مقابله اصولی با تهاجم فرهنگی دشمنان با ساخت جامعه ای ایده آل و اسلامی به سمت تمدن سازی نوین اسلامی گام برداریم.

انتهای پیام/ج

 

 

  • دیدار اعضای مجمع جوانان اردبیل با خانواده شهدا
  • دیدار اعضای مجمع جوانان اردبیل با خانواده شهدا
  • دیدار اعضای مجمع جوانان اردبیل با خانواده شهدا
https://www.dana.ir/1615092
ارسال نظر
نظرات