شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 19:23 منتشر شده در مورخ: 1399/03/14 شناسه خبر: 1615102
شهروند خندابی:

بعد از شنیدن خبر ارتحال امام(ره)ساعت‌ها مقابل تلویزیون اشک می‌ریختم/ امت در تشییع امام قیام کرد

بعد از شنیدن خبر ارتحال امام(ره)ساعت‌ها مقابل تلویزیون اشک می‌ریختم/ امت در تشییع امام قیام کرد
شهروند خندابی با اشاره به اینکه خبر ارتحال امام همه را داغدار کرد گفت: وقتی خبر رحلت امام را شنیدم ساعت‌ها مقابل تلویزیون نشسته بودم و اشک می‌ریختم، منتظر بودم کسی در تلویزیون و یا رادیو اعلام کند که خبر رحلت امام دروغ است، کسی تکذیب کند و یا بگویند امام جانی دوباره یافته است، اما این اتفاق هرگز نیفتد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد چهارمحالی از پیشکسوتان جبهه و شهروند خندابی در گفتگو با دیارآفتاب؛ در خصوص حال و هوای ۱۴ خرداد سال ۶۸ گفت: قبل از انقلاب زمان ستمشاهی دوران  ظلم و بیداد بود. وقتی امام آمد مردم رنج دیده وجود امام را برکتی برای خود می دانستند.

چهارمحالی اظهار کرد: هدف امام خمینی (ره) رضای خدا بود قدمی بر خلاف رضایت خدا بر نمی داشت بهترین حامی مردم مظلوم و مستضعف بود.

وی افزود: یکی از ویژگی‌های امام(س) ساده زیستی بود که به نظر امام بهترین راهکار مبارزه با استکبار و ابرقدرت‌ها ساده‌زیستی است. امام خمینی(ره) وضعیت معیشتی و داخلی کشور را اساسی‌ترین مساله مورد نظر قرار داده بود و بیش از بیش به فکر مردم بود.

شهروند خندابی گفت: بنیان گذار جمهوری اسلامی نه تنها یک رهبر سیاسی بلکه به عنوان مرجع دینی نقش عظیمی را ایفا کرد. امام، انقلابی بنا نهاد که ریشه در معنویت و پاکی دارد و وظیفه دینی ما ایجاب می‌کند که جوانان را به عنوان آینده سازان کشور و نظام با شخصیت والای ایشان آشنا نماییم. بی گمان امام خمینی (ره) با ایجاد نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام الهی و اسلامی، حق بزرگی بر گردن همه ملت‌های آزاده و مسلمان جهان دارند.

چهارمحالی اظهار کرد: وقتی خبر رحلت امام را رادیو و تلوزیون متوجه شدیم همه ماتم زده بودیم من ساعت‌ها مقابل تلویزیون نشسته بودم و اشک می‌ریختم، منتظر بودم تا کسی در تلویزیون و یا رادیو اعلام کند که خبر رحلت امام دروغ است، کسی تکذیب کند و یا بگویند امام جانی دوباره یافته است، اما این اتفاق هرگز نیفتد.

وی افزود: مراسم تشییع امام خمینی در تاریخ آن زمان بی نظیر بود چون مردم درک کرده بودند که چه موهبتی را از دست داده اند همان طور که در عصر حاضر تشییع سردار سلیمانی را دیدیم سردار سلیمانی شاگرد مکتب امام بود تشییع این بزرگواران عملکرد زمان حیاتشان  را آشکار کرد مانند آفتابی زیر ابر بود که بعد از رحلت فضای غبارآلود از بین رفت شوری در دنیا به پا شد که دشمنان و دوستان مبهوت این عظمت شده اند .

وی گفت: نهالی که امام عزیز غرس کرد با باغبانی شایسته مقام معظم رهبری، هر روز قدرتمندتر از روز قبل به مسیر خود ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1615102
ارسال نظر
نظرات