شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 19:24 منتشر شده در مورخ: 1399/03/14 شناسه خبر: 1615103
مدیرکل انتقال خون استان مرکزی:

۲۴ واحد پلاسما توسط بهبودیافتگان کرونا اهدا شد

۲۴ واحد پلاسما توسط بهبودیافتگان کرونا اهدا شد
مهدویان مدیرکل سازمان انتقال خون استان مرکزی با بیان اینکه تا کنون ۳۸ نفر از بهبود یافتگان کرونا، برای اهدای پلاسمای خون خود به سازمان انتقال خون استان مراجعه کرده اند، گفت: از این تعداد ۲۴ نفر توانسته اند پلاسمای خون خود را اهدا کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛مهدویان مدیرکل انتقال خون استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب در خصوص مرحله چهارم کمک مومنانه و اهدای خون در این مرحله، گفت: در ماه مبارک رمضان ساعات کاری سازمان انتقال خون به بعد از افطار تغییر یافته بود تا افراد راحت تر بتوانند خون خود را انتقال دهند. همچنین شیفت شب برای تسهیل و تسریع انتقال خون راه اندازی شد.

وی افزود: همچنین در راستای اهدای پلاسمای بهبود یافتگان بیماری کووید ۱۹، تبلیغات گسترده ای صورت گرفت تا یک ماه پس از بهبود بیماری و به شکرانه بهبودی پلاسمای خود را که برای بیماران کرونا مناسب است، اهدا کنند.

مدیرکل انتقال خون استان مرکزی با بیان اینکه تا کنون ۳۸ نفر از بهبود یافتگان کرونا، برای اهدای پلاسمای خون خود به سازمان انتقال خون استان مراجعه کرده اند، گفت: از این تعداد ۲۴ نفر توانسته اند پلاسمای خون خود را اهدا کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1615103
ارسال نظر
نظرات