شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 13:58 منتشر شده در مورخ: 1399/03/15 شناسه خبر: 1615214
فرمانده قرارگاه غدیر نیروی زمینی سپاه:

نهضت امام خمینی(ره) تداعی‌کننده قیام علویان و تاریخ اسلام است

نهضت امام خمینی(ره) تداعی‌کننده قیام علویان و تاریخ اسلام است
سردار علی شالیکار گفت: امام خمینی(ره) معمار بزرگ انقلاب اسلامی و تجدیدکننده نهضت علویان در تاریخ اسلام است که دوباره پرچم یالثارات الحسین (ع) را بر فراز دل‌های عاشق و بی‌قرار جامعه مسلمین به اهتزاز درآورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار علی شالیکار در آستانه روزهای تاریخی ۱۴ و ۱۵ خرداد در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ گفت: امام خمینی(ره) معمار بزرگ انقلاب اسلامی و تجدیدکننده نهضت علویان در تاریخ اسلام است این شخصیت مقتدر، متصل به الطاف خفیه الهی و پرچم‌دار نهضتی است که دوباره پرچم یالثارات الحسین (ع) را بر فراز دل‌های عاشق و بی‌قرار جامعه مسلمین به اهتزاز درآورد.
 
 وی افزود: امام خامنه‌ای جانشین شایسته امام خمینی(ره) ادامه‌دهنده راهی است که از ۱۵ خرداد سال ۴۲ آغاز و اکنون پس از ۴ دهه از گذشت انقلاب اسلامی همچنان با حمایت‌های میلیونی ملت ایران به راه پرافتخار خویش ادامه می‌دهد.
 
 این فرمانده ارشد نظامی تأکید کرد: اکنون جمهوری از اسلامی بااتصال به میلیون‌ها انسان آزاده و فداکار به یک قدرت بزرگ و تعیین‌کننده در منطقه و جهان تبدیل‌شده است و علیرغم دشمنی‌های آمریکا و سایر هم‌پیمانان او همچنان در پی برپایی تمدن بزرگ اسلامی گام برمی‌دارد.
 
 سردار شالیکار خاطرنشان کرد: وحدت و همدلی سفارش دائمی امام خمینی(ره) و تأکید دائمی مقام معظم رهبری است هر کس که در گروی این انقلاب دارد و خواستار عظمت و سرفرازی شیعه است باید به این روند همدلی و هماهنگی کمک کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1615214
ارسال نظر
نظرات