شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 18:10 منتشر شده در مورخ: 1399/03/15 شناسه خبر: 1615266
نماینده اسبق بویراحمد و دنا در واکنش به ایجاد رعب و وحشت توسط حامیان تاجگردون؛

حامیان تاجگردون با تهدید و ارعاب می‌خواهند اهدافشان را پیش ببرند/ استفاده از اوباش اجاره‌ای برای تأیید اعتبارنامه

حامیان تاجگردون با تهدید و ارعاب می‌خواهند اهدافشان را پیش ببرند/ استفاده از اوباش اجاره‌ای برای تأیید اعتبارنامه
ستار هدایتخواه، نماینده اسبق بویراحمد و دنا در خصوص حمله برخی از اوباش و هواداران تاجگردون به خودروی شخصی یکی از نزدیکانش گفت: کسانی که شعار زنده باد مخالف من سر می‌دادند امروز با یک انتقاد کوچک صبرشان لبریز شده و دست به ایجاد رعب و وحشت می‌زنند.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در ساعت های اخیر خبری در فضای مجازی منتشر شد که گویا طرفداران غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ضمن خرد کردن شیشه های خودروی یک از طرفداران ستار هدایتخواه نماینده اسبق بویراحمد و دنا، نامه ای تهدیدآمیز برای وی نوشتند و او و خانواده اش را تهدید کرده اند.


در همین خصوص ستار هدایتخواه در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا با اشاره به این که اولا من ماشین ندارم که راننده داشته باشم بیان کرد: این فرد از کسانی بود که گاهی در برخی جاها که می‌رویم همراه ماست و در فضای مجازی به اقتضای شرایطی که در مورد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون وجود دارد موضع گیری کرده است و اکنون شیشه ماشین وی را خرد کردند و یادداشت تهدیدآمیز برایش گذاشتند.


هدایتخواه با بیان این که این رفتار از افراد طرفدار تاجگردون دور از انتظار نیست گفت: استفاده از اوباش اجاره ای یکی از روش‌هایی است که تاجگردون از سال های قبل تر به کار گرفته است که از این افراد در مقاطعی مانند انتخابات استفاده می کند تا با زور و تهدید و ارعاب به اهداف خودش برسد، در انتخابات با تهدید و زور و ارعاب بر روی آرا تاثیرگذار است در مقاطع دیگر اگر کسانی بخواهند انتقاد کنند با زور و تهدید و ارعاب آنها را وادار به سکوت می کند و اکنون نیز که موضوع اعتبارنامه مطرح است از اوباش اجاره ای استفاده می کند.


وی با اشاره به مسبوق به سابقه بودن این کارها از سوی طرفداران تاجگردون بیان کرد: این روش به طرفداری از کسی انجام می‌شود که به جریانی منتسب است که می‌گفت " زنده باد مخالف من " ؛ از طرف کسانی است که مدعی هستند که از خدا هم می شود انتقاد کرد اما حتی کمترین انتقاد از خودشان را برنمی‌تابند.


هدایتخواه در ادامه خطاب به مسئولان دستگاه‌های امنیتی استان و کشور گفت: چطور این فرد به راحتی از طریق زور و ارعاب و فشار و آسیب رساندن به مردم به اهدافش می رسد اما هیچ عکس العملی در مقابل نشان داده نمی شود.


وی افزود: در همین ایام بررسی اعتبارنامه، خیلی از نمایندگانی که بر اساس وظایف قانونی خود به اعتبارنامه این نماینده مجلس اعتراض کردند تهدید شدند، در ایام انتخابات با همراه کردن کردن افراد با اسلحه بحث ایجاد فضای زور و ارعاب را ترویج و تبلیغ کرد و الان هم تصاویرش با همان مبنا در فضای مجازی منتشر می شود و به مسئولان امنیتی پیام می‌دهد که ممکن است به زور و ارعاب و فضای سازی های مشابه دست بزنم.


نماینده اسبق بویراحمد و دنا گفت: مسئولیت سنگین دستگاه های امنیتی این است که با تاجگردون و کسانیکه دست به اقدامات می‌زنند برخورد قاطع کنند.


هدایتخواه در پایان گفت: نمایندگان مجلس اگر هیچ دلیلی برای عدم صلاحیت تاجگردون نداشته باشند که البته فراوان وجود دارد، خود این روشی که وی بکار گرفته یعنی زور و تهدید و ارعاب بزرگترین دلیل برای عدم صلاحیت اوست.

نامه تهدید آمیز طرفداران تاجگردون برای منتقدان وی

 

تصاویر حمله وحشیانه طرفداران تاجگردون به منتقدان وی
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1615266
ارسال نظر
نظرات