شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 09:40 منتشر شده در مورخ: 1399/03/16 شناسه خبر: 1615323

انتقاد داور بین‌المللی کشتی از وضعیت شغلی و معیشتی/ خوش‌نظر: همه چیز رابطه‌‌ای است

انتقاد داور بین‌المللی کشتی از وضعیت شغلی و معیشتی/ خوش‌نظر: همه چیز رابطه‌‌ای است
داور بین المللی کشورمان گفت: افتخارات زیادی در داوری دارم و مدرکم کارشناسی ارشد است، اما هیچ گونه شغلی ندارم و بیکار هستم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ داود خوش نظر، با اشاره به اینکه داور بین المللی و درجه یک کشتی هستم و در رقابت‌های بین المللی زیادی قضاوت کرده‌ام، اظهار داشت: 8 سال است که دنبال کار هستم و با وجود اینکه نامه فرماندار هم مبنی بر به کارگیری‌ام وجود دارد، اما هیچ ارگانی توجهی نمی‌کند. هرجا که مرا می‌بینند می‌گویند تو افتخار شهر ری هستی، اما موقعی که درخواست کار دارم، اهمیتی نمی‌دهند.

وی ادامه داد: فرماندار شهر ری نامه‌ای را به شورای شهر باقرشهر نوشته بود که مرا جذب کنند، اما آنها مخالفت کردند و جواب توهین آمیزی به من دادند و گفتند هرکسی را بخواهند استخدام می‌کنند.

داور کشتی کشورمان در مورد اینکه آیا با فدراسیون هم صحبت کرده‌اید یا خیر، گفت: با علیرضا دبیر صحبت کردم و او گفت نیروی مازاد داریم، اما هرکجا که باشد، نامه می‌زنم. متاسفانه رابطه جای ضابطه را گرفته و هرجا که رابطه باشد کارتان راه می‌افتد.

خوش‌نظر عنوان کرد: در رقابت‌های جوانان جهان، پیشکسوتان جهان، قهرمانی اروپا و رقابت‌های دیگری قضاوت کردم و مدرک کارشناسی ارشد ورزشی دارم، اما هیچ کجا به فراخور مدرک و توانایی‌هایی که دارم، کار نمی‌دهند.

وی در مورد اینکه چرا مربیگری کشتی نمی‌کند، گفت: کشتی هم پولی ندارد. برای مربیگری شما 300، 400 تومان در ماه بیشتر درآمد نخواهید داشت. آیا با این مبلغ می‌توان زندگی کرد؟ نمی دانم شاید اگر در ایام انتخابات برای مسئولان شهر تبلیغات می کردم، الان وضع به شکل دیگری بود، اما من صلا دوست ندارم از این کارها انجام دهم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1615323
ارسال نظر
نظرات