شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 10:42 منتشر شده در مورخ: 1399/03/17 شناسه خبر: 1615545

کاهش ۱۹ درصدی تردد در جاده ها در3 روز گذشته

کاهش ۱۹ درصدی تردد در جاده ها در3 روز گذشته
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در 3 روز پایانی هفته گذشته کاهش ۱۹ درصدی تردد در جاده‌های کشور را نسبت به مدت مشابه در سال گذشته شاهد بودیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگویی درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر تردد در شمال به جنوب محور کرج - چالوس محدوده مرزن آباد, پل زنگوله و دزدبن پرحجم است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: ترافیک در آزادراه های قزوین _کرج و کرج_ تهران در محدوده های پل فردیس, پل کلاک تا گرمدره سنگین و نیمه سنگین است; همچنین وضعیت تردد در محور پاکدشت- تهران و قم- تهران در هر دو مسیر آزادراهی و قدیم نیز پرحجم گزارش شده است.

وی در پاسخ به دیگر پرسش دیگر درباره آخرین آمار تردد در جاده های کشور اعلام کرد: میزان تردد در جاده های کشور در تعطیلات سه روز گذشته نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۱۹ درصد کاهش داشته است.

سرهنگ رحمانی به وقوع تصادف خسارتی در شهرستان مرودشت اشاره و خاطرنشان کرد: در ساعت ۱۰ دقیقه بامداد یک دستگاه سواری سمند با پژو پارس برخورد کرده که در این حادثه ۴ نفر مجروح شدند; علت تصادف عدم رعایت حق تقدم توسط راننده پژو پارس و ورود از راه فرعی به اصلی بوده است.

وی از بارش باران در محدوده گالیکش و جنگل گلستان خبر داد و گفت: در برخی محورهای مازندران بارش باران جریان دارد.

انتهای پیام/ا

https://www.dana.ir/1615545
ارسال نظر
نظرات