شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 12:08 منتشر شده در مورخ: 1399/03/17 شناسه خبر: 1615593
افزایش خط تولید در دوران رکود بازار؛

کسب درآمد از طراحی و تولید گونی برنج/ همه چیز از راه‌اندازی یک کارگاه در پارکینگ آغاز شد+تصاویر

کسب درآمد از طراحی و تولید گونی برنج/ همه چیز از راه‌اندازی یک کارگاه در پارکینگ آغاز شد+تصاویر
یک کارگاه طراحی و تولید گونی برنج در رضوانشهر بعد از گذشت ۲سال ۱۸ پرسنل دارد، مجید بابایی مسئول این کارگاه با همت و پشتکار موانع را از سر راه بر می دارد؛ زیرا معتقد است، مشکل راه اندازی کارگاه های تولیدی نداشته ها نیست، بلکه باید داشته ها را بهتر دید و بهتر از آن استفاده کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، مجید بابایی مسئول کارگاه تولیدی گونی برنج در پره سر رضوانشهر است. او به همراه برادرش ۲سال پیش کارشان را از یک پارکینگ شروع کرده و صفر تا صد تولید گونی را در یک کارگاه کوچک آغاز کردند.

بابایی اکنون در کارگاه تولیدی اش ۱۸ پرسنل دارد و به فکر توسعه بیشتر آن است. او با همت و پشتکار موانع همیشگی را از سر راهش بر می دارد زیرا معتقد است، مشکل راه اندازی کارگاه های تولیدی نداشته ها نیست، بلکه باید داشته ها را بهتر دید و بهتر از آن استفاده کرد.

افزایش خط تولید در دوران رکود بازار

مجید بابایی مسئول کارگاه تولیدی گونی برنج در گفتگو با خبرنگار ۸دی با اشاره به راه اندازی این کارگاه تولیدی از سال ۹۶، اظهارکرد: در عرضه و تولید محصول مشکلی نداریم ولی برای توسعه کارگاه مشکلات فراوانی وجود دارد.

این تولید کننده در خصوص فعالیت خود، گفت: برای تولید محصول ساخت و سازهایی انجام دادیم و در دوران رکود بازار که اکثر تولیدی ها تعدیل نیرو داشته و حتی بخشی از تولید خود را تعطیل کردند ما خط تولید مان را اضافه کرده و بنای جدید ساختیم.

وی تصریح کرد: با توجه به حجم بالا و چشم اندازی که داریم در تجهیز کردن و توسعه با سختی های بسیاری با توجه به شرایط بازار مواجه هستیم.

بابایی در ادامه از سوددهی ۱۰۰درصدی این تولیدی خبر داد و گفت: برای توسعه تولیدی تلاش بسیاری انجام داریم اما می توانیم بیشتر از این رشد کنیم.

وی با اشاره به اینکه مشکل ما نداشته های مان نیست بلکه داشته هایمان است که از آن استفاده نمی کنیم، خاطرنشان کرد: هنر من این بود که از پتانسیل ها و نعمت هایی که داشتم اعم از خانواده و تمامی دوستان استفاده مثبت انجام دهم اما مسئولان هم باید هنر خودشان را نشان دهند.

بابایی در پایان از ۱۸ پرسنل کارگاه تولیدی که در این گارگاه فعالیت می کنند تقدیر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1615593
ارسال نظر
نظرات