شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:00 منتشر شده در مورخ: 1399/03/17 شناسه خبر: 1615618
معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه:

کتاب زندگینامه شهدای ورزشکار کرمانشاهی منتشر شد

کتاب زندگینامه شهدای ورزشکار کرمانشاهی منتشر شد
محمد حسین‌زاده گفت: زندگینامه ۲۵۲ نفر از شهدای ورزشکار استان منتشر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمد حسین زاده پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: کتاب "نگین دفتر نام آوران" زندگینامه ۲۵۲ نفر از شهدای ورزشکار استان کرمانشاه است که در ۳۲۶ صفحه و با ۱۰۰۰ نسخه تیراژ منتشر شده است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه افزود: مراحل تحقیق، جمع آوری و نگارش این کتاب حدود ۱۹ سال طول کشید.

وی خاطر نشان کرد: در این مسیر ناملایمات بسیاری بر سر راه ما قرار داشت که پس از پیگیری‌های مکرر سال گذشته موفق شدیم ۱۰۰۰ جلد در چاپ اول آماده کنیم.

حسین زاده گفت: قرار بود اسفند ماه سال ۹۸ در سالروز تولد سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی و با حضور دختر این شهید بزرگوار از کتاب رونمایی شود که به دلیل شیوع کرونا این برنامه به تعویق افتاد.

وی بیان داشت: اما امسال در ۲۰ خرداد ماه و با شعار "شهدا پهلوانان اصلی هستند" این رونمایی با حضور برخی مسئولین و به صورت مجازی انجام خواهد شد.

این مسئول خاطر نشان کرد: این رونمایی به صورت گلریزان انجام می‌شود و پول حاصل از فروش کتاب‌ها در راستای رزمایش همدلی و مواسات و در لبیک به بیانات گهربار مقام‌معظم رهبری صرف خرید بسته‌های حمایتی و توزیع در بین نیازمندان خواهد شد.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس نوجوانان و جوانان این مرز و بوم به خصوص جوانان استان کرمانشاه برای دفاع از آرمان‌های این کشور به جبهه‌ها رفتند و جان خود را فدا کردند که جا دارد این رشادت‌ها نسل به نسل منتقل شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1615618
ارسال نظر
نظرات