شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 11:52 منتشر شده در مورخ: 1399/03/18 شناسه خبر: 1615898
فرماندار شهرستان خلخال:

خسارت سنگینی توفان در بخش خورش رستم/ 5 خانه مسکونی تخریب شد

خسارت سنگینی توفان در بخش خورش رستم/ 5 خانه مسکونی تخریب شد
بابایی فرماندار شهرستان خلخال گفت: وقوع توفان، بارش باران شدید و جاری شدن سیل خسارت سنگینی را به چند روستای بخش خورش‌رستم شهرستان خلخال وارد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریدون بابایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: عصر روز شنبه با وقوع توفان و سیلاب، خسارت سنگینی به روستای سقزچی از توابع بخش خورش رستم شهرستان خلخال  وارد کرده است.

وی افزود: بر اثر حادثه توفان و گردباد پنج واحد مسکونی در روستای سقزچی بر اثر کنده شدن سقف شیروانی و یا فروریختن دیوار منازل مسکنونی از 20  الی 100 تخریب شده است.

فرماندار شهرستان خلخال گفت:با توجه به اینکه منطقه زراعی و کشاورزی است، گردباد بیشترین خسارات را به مزارع کشاورزی و باغات میوه و طویله‌ها وارد کرده است .

بابایی تصریح کرد: امدادگران جمعیت هلال احمر خلخال از همان لحظات اولیه حادثه در محل حضور یافته و نسبت به اسکان اهالی واحدهای مسکونی تخریب شده از توفان و سیل اقدام کردند.

وی در خصوص میزان خسارت وارد شده نیز، افزود: از صبح امروز کارشناسان مربوطه در محل های حادثه حاضر شده و در حال برآورد میزان ریالی خسارات وارده هستند.

 

انتهای پیام/آ

 

https://www.dana.ir/1615898
ارسال نظر
نظرات