شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 15:29 منتشر شده در مورخ: 1399/03/18 شناسه خبر: 1615987

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۶۷۹۰ نفر رسید

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۶۷۹۰ نفر رسید
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به شش هزار و ۷۹۰ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، جواد آقازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با شناسایی ۹۴ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز ۱۶ خرداد ماه به شش هزار و ۷۹۰ مورد افزایش پیدا کرد.

وی، افزود: تا شانزدهم خرداد مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به چهار هزار و ۲۱۳ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۲۴۶ نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه یک هزار و ۸۷۹ مورد ، اشنویه ۱۳۹ مورد، بوکان ۶۶۹ مورد، پلدشت ۳۶ مورد، پیرانشهر ۱۷۹ مورد، تکاب ۱۴۷ مورد، چالدران ۱۷ مورد، چایپاره ۶۹ مورد، خوی ۱۱۹۴ مورد، سردشت ۱۰۵ مورد، سلماس ۴۲۸ مورد، شاهین‌دژ ۱۱۸ مورد، شوط ۳۹ مورد، ماکو ۷۲ مورد، مهاباد ۸۷۴ مورد، میاندوآب ۶۶۸ مورد، نقده ۱۵۷ مورد گزارش شده است.

وی، گفت: با توجه به شرایط افزایشی و روند رو به بالای بیماری، هم استانی ها نسبت به رعایت کامل پروتکل‌ها و موارد بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1615987
ارسال نظر
نظرات