شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:30 منتشر شده در مورخ: 1399/03/18 شناسه خبر: 1615998
مدیرکل راهداری کرمانشاه خبر داد؛

بهسازی بیش از ۳۹ کیلومتر از راه‌های کرمانشاه در قالب طرح "ابرار"

بهسازی بیش از ۳۹ کیلومتر از راه‌های کرمانشاه در قالب طرح "ابرار"
فریبرز کرمی گفت: بیش از ۳۹ کیلومتر از راه‌های استان در قالب طرح ابرار بهسازی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد درباره اجرای طرح ابرار با بیان اینکه این طرح اقدامی برای آسفالت راه‌های روستایی دارای اولویت است، اظهار داشت: این طرح برای احداث و بهسازی ۵۵۰۰ کیلومتر از راه‌های روستایی کشور در دست اجرا قرار دارد.

وی افزود: در این طرح قرار است در مدت دو سال پنج هزار و ۵۰۰ کیلومتر از راه‌های روستایی کشور که مناسب سازی نشده مورد بهسازی و احداث قرار گیرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه هدف از اجرای طرح ابرار را در مرحله اول شامل ساخت و تکمیل ۲۰۰۰ کیلومتر راه روستایی در سطح کشور تا پایان سال گذشته بوده و در مرحله دوم ساخت و تکمیل ۳۰۰۰ کیلومتر راه روستایی در سطح کشور مدنظر است.

کرمی بیان داشت: اولویت پروژه‌ها تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره و تکمیل راه‌های روستایی بالای ۲۰ و ۵۰ خانوار فاقد راه آسفالت است.

وی عنوان کرد: در سطح استان کرمانشاه نیز طول کل تعهد شده برای اجرای پروژه‌های ابلاغی طرح ابرار به ۳۹.۳ کیلومتر می‌رسد که قرار است در ۱۶ نقطه استان شامل شهرستانهای کرمانشاه، اسلام آباد غرب، سرپل ذهاب، قصرشیرین، گیلانغرب، روانسر، پاوه، هرسین و سنقر مورد اجرا قرار گیرد.

این مسئول خاطر نشان کرد: متوسط پیشرفت فیزیکی در مجموع ۱۶ پروژه ابلاغی طرح ابرار در سطح استان کرمانشاه به ۵۰ درصد می‌رسد.

وی گفت: در حال حاضر ۱۰ کیلومتر از راه‌های روستایی در چهار محور روستایی واقع در شهرستانهای قصرشیرین و سنقر با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصد اجرا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: ۱۲ پروژه دیگر به طول تعهد شده ۲۹.۳ کیلومتر و پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصد در سطح استان کرمانشاه در دست اقدام است.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1615998
ارسال نظر
نظرات