شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 12:45 منتشر شده در مورخ: 1399/03/19 شناسه خبر: 1616110

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۷۱۳۵ نفر رسید

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۷۱۳۵ نفر رسید
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به هفت هزار و ۱۳۵ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، جواد آقازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با شناسایی ۳۴۵ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز ۱۷ خرداد ماه به هفت هزار و ۱۳۵ مورد افزایش پیدا کرد.

وی، افزود: تا هفدهم خرداد مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به چهار هزار و ۳۳۳ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۲۵۱ نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه یک هزار و ۹۳۶ مورد ، اشنویه ۱۴۴ مورد، بوکان ۷۵۷ مورد، پلدشت ۳۸ مورد، پیرانشهر ۱۸۵ مورد، تکاب ۱۵۲ مورد، چالدران ۱۸ مورد، چایپاره ۶۹ مورد، خوی ۱۲۳۰ مورد، سردشت ۱۲۲ مورد، سلماس ۴۴۳ مورد، شاهین‌دژ ۱۱۸ مورد، شوط ۳۹ مورد، ماکو ۷۳ مورد، مهاباد ۹۱۸ مورد، میاندوآب ۷۳۵ مورد، نقده ۱۵۸ مورد گزارش شده است.

وی، گفت: با توجه به شرایط افزایشی و روند رو به بالای بیماری، هم استانی ها نسبت به رعایت کامل پروتکل‌ها و موارد بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1616110
ارسال نظر
نظرات