شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 15:45 منتشر شده در مورخ: 1399/03/19 شناسه خبر: 1616319

"نریمانی" انتخاب جدید شورای شهر برای شهرداری میاندوآب

"نریمانی" انتخاب جدید شورای شهر برای شهرداری میاندوآب
شورای شهر میاندوآب با پنج رای، میکائیل نریمانی را به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر، شورای شهر میاندوآب امروز با حضور معاون فرماندار این شهر برای انتخاب شهردار جدید تشکیل جلسه داد.

در این جلسه فخرالدین آذریان، رئیس شورای شهر میاندوآب در سخنانی با بیان اینکه فرد منتخب قبلی حائز شرایط نشد و امروز برای انتخاب شهردار باید رای گیری شود، اظهار کرد: امروز فردی واجدشرایط را پس از بحث و بررسی و رای گیری انتخاب می کنیم.

وی افزود: از کسانی که قبلا برنامه گرفته ایم و یا غیر آنها هر کسی مطرح شود برابر آئین نامه و قانون مطرح و رای گیری شود.

آذریان هم چنین شش نفر(نجفیان، منافی آذر، طهماسبیان، نریمانی و اصغری پور) را به عنوان کاندیدا معرفی کرد.

مرتضی نجفی، عضو شورای شهر میاندوآب هم با طرح انتقادات گسترده، اظهار کرد: چند بار گفتیم بنشینیم و صحبت کنیم ولی اکنون همه چیز را تمام کرده اید.

وی با بیان اینکه  ۲۰ نفر از شهرداری حقوق می گیرند ولی کار نمی کنند و آدم یک نفر هستند، افزود: شایعاتی در مورد تبریز است که قضیه تبریز باید روشن شود.

نجفی با اشاره به اینکه فرد موردنظر برنامه نداده است، گفت: به نظرم شهردار در تبریز انتخاب شده است.

وی هم چنین تصریح کرد: چند عضو شورا به بنده شهردار شدن را پیشنهاد دادند ولی هیچ وقت قبول نکردم، آقای آذریان وقاسم زاده شاهد هستند(تایید کردند).

داریوش عسگری، عضو شورای شهر میاندوآب نیز در این جلسه گفت: آقای رئیس: نمی توانیم در این شرایط فرد دیگری را مطرح کنیم چون شرایط شهر ما خاص است.

وی افزود: هر کسی را کاندیدا کردید، غیر میاندوآبی بود، اهل ملکان و کشاورز و .. بود و لطفا از جوانان میاندوآب هزینه نکنید.

این عضو شورای شهر میاندوآب با بیان اینکه چند بار گفتیم که بیایید در صحن شورا صحبت کنیم و هرکس را می گویید ما هم بدانیم، اظهار کرد: ۳ ماه است دور خود می گردیم و هیئت رییسه کار خود را پیش می برد.

عسگری تصریح کرد: در جلوی رسانه ها نمی شود در مورد خوب و بد کاندیداها حرف زد و برنامه ها را حلاجی کرد.

احد غفاری، عضو شورای شهر میاندوآب نیز در این جلسه با بیان اینکه ۳ سال پیش اشتباه کردیم از بین شورای شهر، شهردار انتخاب کردیم، گفت: مردم را ناراحت کرده ایم و نباید این اشتباه را تکرار کنیم.

وی با اشاره به اینکه مردم ما را شورا انتخاب کرده اند نه شهردار، تصریح کرد: باید یک انسان متخصص و فنی و پاکدست را انتخاب کنیم.

در ادامه این جلسه در مورد انتخاب شهردار رای گیری شد که پنج نفر از اعضای هفت نفره شورای شهر میاندوآب نام “میکائیل نریمانی” را بر روی برگه نوشته و دو رای نیز سفید بود.

حال باید منتظر ماند و دید که سرنوشت این انتخاب شورای شهر میاندوآب به کجا خواهد انجامید و آیا نریمانی موفق خواهد شد بر روی کرسی شهرداری میاندوآب بنشیند و یا وی نیز به سرنوشت انتخاب قبلی شورا دچار خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1616319
ارسال نظر
نظرات