شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 09:44 منتشر شده در مورخ: 1399/03/20 شناسه خبر: 1616457
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی:

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۷۴۰۶ نفر رسید

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۷۴۰۶ نفر رسید
آقازاده گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به هفت هزار و ۴۰۶ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از  اروم نیوز، جواد آقازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با شناسایی ۲۷۱ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز ۱۸ خرداد ماه به هفت هزار و ۴۰۶ مورد افزایش پیدا کرد.

وی، افزود: تا هجدهم خرداد مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به چهار هزار و ۴۴۲ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۲۵۴ نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه یک هزار و ۹۸۲ مورد ، اشنویه ۱۴۵ مورد، بوکان ۷۶۵ مورد، پلدشت ۴۱ مورد، پیرانشهر ۱۹۴مورد، تکاب ۱۵۲ مورد، چالدران ۱۹ مورد، چایپاره ۷۰ مورد، خوی ۱۳۲۸ مورد، سردشت ۱۲۲ مورد، سلماس ۴۵۵ مورد، شاهین‌دژ ۱۱۸ مورد، شوط ۴۰ مورد، ماکو ۸۲ مورد، مهاباد ۹۶۳ مورد، میاندوآب ۷۷۲ مورد، نقده ۱۵۸ مورد گزارش شده است.

وی، گفت: با توجه به شرایط افزایشی و روند رو به بالای بیماری، هم استانی ها نسبت به رعایت کامل پروتکل‌ها و موارد بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1616457
ارسال نظر
نظرات