شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 17:02 منتشر شده در مورخ: 1399/03/20 شناسه خبر: 1616578
فعال ‌سیاسی کرمانشاهی:

تسویه حساب شخصی و هوچی‌گری با نام عدالتخواهی غلط است

تسویه حساب شخصی و هوچی‌گری با نام عدالتخواهی غلط است
مهدی احمدی گفت: بین مطالبه‌گری درست و هوچی‌گری، فرق اساسی به نام قانون است که همه باید به تبعیت از آن در چهارچوب تعریف شده قدم بردارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی احمدی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: مبارزه و مقابله مردمی با فساد و مفسدین همیشه مورد تاکید رهبر انقلاب و حضرت امام(ره) بوده، اما باید مراقب بود که در این راه گرفتار نگاه افراطی و هوچی‌گری نشویم.

وی ادامه داد: اگر تعداد کم مفسدین - که آن هم برای جامعه مضر است - را فساد سیستمی و فراگیر شده بدانیم و با هوچی‌گری به جای مطالبه درست از مسئولین به دنبال آن باشیم، در حق نظام اسلامی و مسئولین مومن‌ آن ظلم کرده‌ایم و با این اقدام خواسته یا ناخواسته آب به آسیاب دشمن ریخته‌ایم.

این فعال سیاسی با تاکید به حفظ عدالت در مبارزه با فساد افزود: نباید به گونه ‌ای عمل شود که فرد یا افرادی به اسم مبارزه با فساد و مطالبه‌گری به خودشان اجازه دهند تسویه حساب‌های شخصی را از طریق هوچی‌گری و زیر پا گذاشتن قانون انجام دهند.

احمدی خاطرنشان کرد: بین مطالبه‌گری درست و هوچی‌گری، فرق اساسی به نام قانون است که همه باید به تبعیت از آن در چهارچوب تعریف شده قدم بردارند.

وی ادامه داد: مبارزه با مفاسد یک مساله داخلی است و نباید در برخوردها با فضاسازی و تبلیغات غلط فضا به گونه‌ای شود که بیگانگان خودشان را مطالبه‌گر و حامی مردم نشان دهند.

این فعال سیاسی بیان داشت: یکی از مسائلی که بارها در زمینه عدالتخواهی از مقام معظم رهبری شنیده‌ایم، اخلاق‌مداری و دوری از تهمت است که این روزها آفت عدالتخواهی و انقلابی‌گری شده است.

احمدی در پایان با اشاره به اهمیت ترویج عدالتخواهی و مطالبه‌گری در جامعه افزود: مطالبه‌گران و عدالتخواهان نباید بازکننده باب توهین به مسئولین باشند که این مساله به شدت زیر ذره‌بین معاندین جهت بهره‌برداری و سوءاستفاده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1616578
ارسال نظر
نظرات