شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1399/03/20 شناسه خبر: 1616600
سکوت معنادار معاون استاندار در خصوص شهردار عزل شده کلاله؛

شهردار عزل شده کلاله گزینه بخشداری در گنبد!

شهردار عزل شده کلاله گزینه بخشداری در گنبد!
فضای مجازی استان گلستان مدعی آماده شدن عبدالحمید حق شناس برای کرسی بخشداری شهرستان گنبد شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، طی سال های اخیر در عرصه سیاسی شاهد تحولاتی در این حوزه بودیم که در نوع خود قابل تامل بود.

یکی از این تحولات، استیضاح عبدالحمید حق شناس از شهرداری کلاله و سمت گرفتن وی در استانداری گلستان بود.

این تغییرات زمانی تامل برانگیز شد که امیر غراوی معاون عمرانی استاندار گلستان مدعی عقب افتادگی یک‌و‌نیم ساله شهرداری کلاله در زمان حق شناس شد و همچنین از برخورد با این شهردار استیضاح شده و ارجاع پرونده وی به مراجع ذی صلاح خبر داد.

اما درست در زمانی که غراوی مدعی موضوعات فوق شد؛ حق شناس در استانداری گلستان سمت گرفت.

اما با گذشت بیش از دو سال از ادعای معاون استاندار و شما گرفتن شهردار سابق کلاله در استانداری، این روزها فضای مجازی استان گلستان مدعی آماده شدن حق شناس برای سمت بخشداری در گنبد شدند.

وی که در شهر کلاله با وجود کمک اعضای شورای شهر این شهر، توانایی اداره شهرداری را نداشت؛ چگونه می‌تواند سکان دار اداره بخشداری شهرستان بزرگی همچون گنبد کاووس که زمزمه های منطقه آزاد آن نیز وجود دارد؛ باشد؟.

در پایان جای این سوال پیش خواهد آمد که معاون استاندار گلستان در چنین جایگاهی، آیا بدون سند و مدرک مدعی ارجاع پرونده حق شناس به مراجع ذی صلاح شد که تاکنون از نتیجه آن خبری نیست و یا می‌توان اصطلاح دست بالای دست بسیار است را در این مورد بکار برد؟.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1616600
ارسال نظر
نظرات