شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:16 منتشر شده در مورخ: 1399/03/20 شناسه خبر: 1616630
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل خبر داد:

توزیع روزانه 280 هزار لیتر نفتگاز یورو 4 در استان اردبیل

توزیع روزانه 280 هزار لیتر نفتگاز یورو 4 در استان اردبیل
مدنی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: بطور متوسط روزانه 280 هزار لیتر نفتگاز یورو4 در استان توزیع می شود که در درصدد جذب سهمیه بیشتر جهت توزیع در سایر جایگاه‌های عرضه نفتگاز در استان هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از سبلان‌ما، سید حجت مدنی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طول سه ماه گذشته سال جاری 17میلیون و 600 هزارلیتر  نفتگاز با استاندارد یورو4 در جایگاه ها عرضه مواد نفتی منطقه اردبیل توزیع شده است.

وی افزود: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل دارای 43 باب جایگاه عرضه نفتگاز می باشد که از این تعداد 17 باب در نواحی تابعه ( مرکزی ،خلخال، مشگین شهر،پارس آباد، گرمی و بیله سوار)وظیفه توزیع نفتگاز یورو 4 را برعهده دارند .

مدیر منطقه اردبیل با تاکید بر اینکه بنزین و گازوئیل با استاندارد یورو آلودگی کمتری برای محیط زیست دارد، گفت: بطور متوسط روزانه  280 هزار لیتر نفتگاز یورو4  در استان توزیع می شود که در درصدد جذب سهمیه بیشتر جهت توزیع در سایر جایگاه‌های عرضه نفتگاز در استان هستیم.

مدنی تصریح کرد: به منظور حفظ حقوق شهروندی و حفاظت از محیط زیست ، کارشناسان کنترل کیفیت ،  مهندسی فرآورده و خدمات مهندسی  شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل هر هفته حداقل یکبار تعداد 71 باب  جایگاه های عرضه سوخت اعم از بنزین و نفتگاز استان را از نظر کیفی و کمی کنترل می کنند.

 

انتهای پیام/آ

https://www.dana.ir/1616630
ارسال نظر
نظرات