شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:33 منتشر شده در مورخ: 1399/03/20 شناسه خبر: 1616653
فرمانده سپاه نینوا گلستان:

سپاه نینوا از کارآفرینان گلستان حمایت می کند/شهید قاسم سلیمانی به معنای واقعی کلمه مالک اشتر بود

سپاه نینوا از کارآفرینان گلستان حمایت می کند/شهید قاسم سلیمانی به معنای واقعی کلمه مالک اشتر بود
سردار ملک شاهکویی٬ فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: در سال جهش تولید در کنار دیگر دستگاه ها ، سازمان ها و کارآفرینان تولید هستیم تا گره از مشکلات معیشتی باز کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ جشنواره مالک اشتر و مراسم تجلیل از نخبگان بسیجی سپاه گرگان با حضور فرمانده سپاه نینوا و جمعی از مسئولان شهرستان برگزارشد.

سردارعلی ملک شاهکوهی ؛ در جشنواره مالک اشتر سپاه گرگان و مراسم تجلیل از نخبگان بسیجی سپاه شهرستان گرگان اظهار کرد: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به معنای واقعی کلمه مالک اشتر انقلاب ما بود چراکه گوش به فرمان ولی و امام جامعه حرکت می کرد.

وی افزود: جریان انقلاب خواه و ناخواه بازگشت ندارد و به نقطه ۴۰ سال پیش باز نخواهد گشت و با قدرت به پیش خواهد رفت.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: این مسیر و این جریان ادامه دارد و همه در این راه مورد آزمون قرار می گیرند و چه بسا باشند برخی که در این راه سرخورده شوند و به انحراف روند اما در هر صورتی خللی در جریان انقلاب ایجاد نخواهد شد.

وی تاکید کرد: رسالت ما این است که امام جامعه خود را تنها نگذاریم و همه بدانند در تمام عرصه ها سپاه و بسیج در کنار مردم هستند چون اعتقاد ما این است فلسفه وجودی ما خدمت به مردم است.

ملک شاهکویی بیان کرد: در سال جهش تولید بیش از پیش در کنار دیگر دستگاه ها ، سازمان ها و کارآفرینان تولید هستیم تا گره از مشکلات معیشتی باز کنیم.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1616653
ارسال نظر
نظرات