شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:03 منتشر شده در مورخ: 1399/03/20 شناسه خبر: 1616674
نماینده خدابنده در مجلس:

آشفتگی بازار مسکن با طرح اخذ مالیات از خانه‌های خالی برطرف می‌شود/ ورود جدی مجلس به موضوع مسکن

آشفتگی بازار مسکن با طرح اخذ مالیات از خانه‌های خالی برطرف می‌شود/ ورود جدی مجلس به موضوع مسکن
حسینی نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطرح شدن موضوع اخذ مالیات از خانه‌های خالی گفت: این طرح می‌تواند در کنترل بازار مسکن بسیار تاثیر گذار باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدالبرز حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به موضوع مسکن و اعمال مالیات برای خانه‌های خالی اظهار کرد: این اقدام می‌تواند یکی از عوامل موثر در کنترل قیمت مسکن و اجاره بها باشد.

وی با بیان اینکه این موضوع در گذشته نیز مطرح شده و اگر همتی در کار باشد و به مرحله اجرا برسد قطعا در جامعه تاثیر گذار خواهد بود تصریح کرد: قیمت مسکن به حدی است که خانواده‌ها را تحت فشار قرار داده و با درآمد مردم نیز همخوانی ندارد.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر جزو عضو کمسیون عمران مجلس باشم این موضوع را قطعا پیگیری کرده و با وزارت راه و شهرسازی جهت اجرای این طرح تعامل خواهیم کرد.

وی موضوع مسکن را یکی از موضوعات مهمی جامعه عنوان کرد و افزود: قیمت مسکن یکی از بزرگترین دغدغه‌های خانواده‌ها بوده و مجلس نیز قطعا در این رابطه اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

حسینی با تاکید براینکه بعد از تشکیل کمسیون عمران مجلس قطعا موضوع مسکن مورد توجه ویژه قرار می‌گیرد عنوان کرد: راه‌ها و ظرفیت‌های مختلفی برای حل مشکل مسکن وجود دارد که می‌توان از این ظرفیت‌های موجود برای حل مشکلات قیمت زمین، مسکن و ارزش افزوده آن و در نهایت موضوع اجاره استفاده کرد.

وی با تاکید براینکه بحث مسکن موضوع روشنی است که شش محور برای آن تعریف شده است افزود: اگر اقدامات لازم در این شش محور تعریف شده اجرایی شود قطعا در بازار مسکن تاثیر گذار خواهد بود.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به طور یقین این موارد را به صورت دقیقی بررسی خواهیم کرد تا بتوانیم در کنترل آشفتگی بازار مسکن گام موثر‌تری برداریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1616674
ارسال نظر
نظرات