شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 18:09 منتشر شده در مورخ: 1399/03/20 شناسه خبر: 1616694
کارشناس مسائل سیاسی:

نظام سرمایه داری آمریکا به صورت موریانه وار در حال فروپاشی است

نظام سرمایه داری آمریکا به صورت موریانه وار در حال فروپاشی است
فرج زاده گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری، افول آمریکا موریانه وار است و قدرت پوشالی و تمدن ظاهری و زیبای آمریکا شبیه به کشتی زیبای تایتانیک است که در حال غرق شدن در اقیانوس مشکلات بسیار عظیم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرج زاده کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با بیان اینکه یکی از نشانه های هژمونی برتر در دنیا قدرت فیصله دادن به مسائل و مشکلات بین المللی است، اظهار کرد: امروز  مشاهده می کنید که آمریکا نه تنها این قدرت در منطقه دنیا از دست داده است بلکه بیشتر دولت‌ها و ملت‌های آزاده در دنیا راضی به میانجی‌گری آمریکا در مسائل خودشان نبوده و  حتی اجازه ورود آمریکا به کشورشان ر را نمی‌دهند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه روحیه استکبارستیزی مکتب امام(ره) امروز  جهان شمول شده است، افزود: این موضوع نشأت گرفته از مکتب استکبارستیز امام راحل(ره) است که امروز خود را به شیوه های مختلف نشان می‌دهد.

وی تصریح کرد: امروز در خود آمریکا ایالت های مختلف این کشور ساز استقلال می زنند یا  در عراق پارلمان این کشور تصویب می‌کند که آمریکا باید از عراق خارج شود و یا قضیه کرونا همه نشان از اضمحلال آمریکا دارد.

فرج زاده با اشاره به اینکه اراده ملت ایران امروز یک الگوی بسیارخوبی از استکبارستیزی را به دنیا معرفی کند، افزود: بالا رفتن روحیه مردم ایران در توانمندی ایران برای مقابله با کرونا و همچنین همزمان با کرونا پرتاب ماهواره پیشرفته نور به فضا و بعد از این ماجرا اعزام نفتکش های جمهوری اسلامی با پرچم ایران و عبور از دریای کارائیب که در حوزه استحفاظی و نظامی آمریکا قرار دارد، موید قدرت برتر و اراده بالای مردم ایران است.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه تمام نشانه‌ها و شواهد نشان از روند رو به افول آمریکا دارد، تصریح کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری، افول آمریکا موریانه وار است و قدرت پوشالی و تمدن ظاهری و زیبای آمریکا شبیه به کشتی زیبای تایتانیک است که در حال غرق شدن در اقیانوس مشکلات بسیار عظیم است.

وی اظهار کرد: از سوی دیگر  امروز شاهد ناتوانی بسیار شگفت آور آمریکا در بحث مبارزه با بیماری کرونا و رفتار بسیار زشت و غیر انسانی و ضد حقوق بشری آمریکا و پلیس آمریکا با انسان های رنگ پوست ملت خودشان هستیم که باعث شعله‌ور شدن خشم ملت آمریکا شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1616694
ارسال نظر
نظرات