شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 09:14 منتشر شده در مورخ: 1399/03/21 شناسه خبر: 1616791
مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی خبر داد

راه اندازی کارگروه رسانه ای تحول آفرینی خراسان جنوبی

راه اندازی کارگروه رسانه ای تحول آفرینی خراسان جنوبی
رضائی گفت: با توجه به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص لزوم تحول جدی در برخی عرصه های پیش رو، کارگروه رسانه ای تحول آفرینی خراسان جنوبی تشکیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، سجاد رضائی مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری در سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل (ره) منظومه ای برای آغاز فصلی جدید در راستای نیل به اهداف انقلاب اسلامی ترسیم کرد.

وی افزود: ایشان یکی از ویژگی های شخصیتی امام خمینی (ره) که سبب یک انقلاب جریان ساز در دنیا شد را تحول خواهی و تحول آفرینی برشمردند و تأکید کردند که هنوز پس از 30 سال از نبود فیزیکی و ظاهری ایشان در بین ما، اما می بایست این روحیه تحول خواهی و تحول آفرینی در بطن انقلاب زنده بماند که در برخی جهات این تحول آفرینی کاملا مشهود است و در برخی امور باید این تحول آفرینی جدی تر دنبال شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: شرایط استان خراسان جنوبی در برخورداری از امکانات و کم توجهی برخی مسئولان کشوری به این منطقه مرزی و وجود مشکلات عدیده در راستای توسعه این منطقه، می طلبد که یک تحول جدی به منظور پیشرفت منطبق بر اهداف والای نظام جمهوری اسلامی و همراه با عدالت در این استان شکل گیرد.

رضائی افزود: یک سوی این پیشرفت در دست مسئولان استانی و کشوری است و یک سوی دیگر این عرصه در دست مردم خوب و قانع خراسان جنوبی است و نقش رسانه ها به عنوان واسط بین مسئولان و مردم در این تحول بنیادین چشم گیر است.

وی اظهار کرد: به منظور عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در یک راهبرد استانی و برای نقش آفرینی موثر در راه مطالبه گری منصفانه و نقش آفرین و همچنین فرهنگ سازی مردمی برای کمک به پیشرفت استان خوب خراسان جنوبی، کارگروه رسانه ای تحول آفرینی خراسان جنوبی شروع به فعالیت خواهد کرد.

مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: در این کارگروه رسانه های استانی با کمک همدیگر، راه های پیشرفت و توسعه مطلوب خراسان جنوبی را بررسی و پس از سوژه یابی دقیق نسبت به تحقق آن در سطح رسانه ای و افکار عمومی اقدام می کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1616791
ارسال نظر
نظرات