شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 09:24 منتشر شده در مورخ: 1399/03/21 شناسه خبر: 1616794

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۷۶۹۶نفر رسید

آمار مبتلایان کرونا در آذربایجان‌غربی به ۷۶۹۶نفر رسید
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به ویروس کووید ۱۹ در آذربایجان‌غربی به هفت هزار و ۶۹۶ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، جواد آقازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با شناسایی ۲۹۰ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا در استان شناسایی در مجموع تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در استان تا روز ۱۹خرداد ماه به هفت هزار و ۶۹۶ مورد افزایش پیدا کرد.

وی، افزود: تا نوزدهم خرداد مجموع تعداد ترخیصی از بیمارستان و بهبودیافتگان این بیماری در استان به چهار هزار و ۵۴۲ نفر افزایش پیدا کرده است و متاسفانه در این مدت ۲۵۷ نفر از هم استانی ها جان خود را از دست داده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی، در مورد آمار شهرستانی مبتلایان کرونا، عنوان کرد: آمار مبتلایان به تفکیک شهرستان‌های استان، در ارومیه دو هزار و ۲۶ مورد ، اشنویه ۱۴۷ مورد، بوکان ۸۲۹ مورد، پلدشت ۴۱ مورد، پیرانشهر ۲۰۱ مورد ، تکاب ۱۵۴ مورد، چالدران ۱۹ مورد، چایپاره ۷۳مورد، خوی ۱۳۵۸ مورد، سردشت ۱۲۵ مورد، سلماس ۴۸۱ مورد، شاهین‌دژ ۱۲۴ مورد، شوط ۴۰ مورد، ماکو ۹۴ مورد، مهاباد ۱۰۳۸ مورد، میاندوآب ۷۷۵ مورد، نقده ۱۷۱ مورد گزارش شده است.

وی، گفت: با توجه به شرایط افزایشی و روند رو به بالای بیماری، هم استانی ها نسبت به رعایت کامل پروتکل‌ها و موارد بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1616794
ارسال نظر
نظرات