شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 22:51 منتشر شده در مورخ: 1399/03/21 شناسه خبر: 1617039
برگزاری جلسه مدیران رسانه‌ها در آستانه سفر معاون رئیس جمهور به خراسان جنوبی؛

رسانه‌ها برای تقدیر از نوبخت به خط شدند/ مدیر خاورستان: خوب شد نوبخت آمد به فکر مدیران رسانه‌ها افتادید

رسانه‌ها برای تقدیر از نوبخت به خط شدند/ مدیر خاورستان: خوب شد نوبخت آمد به فکر مدیران رسانه‌ها افتادید
در آستانه سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به خراسان جنوبی، استانداری رسانه ها را به خط کرد تا بهترین پوشش رسانه ای را از سفر نوبخت داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، فردا پنج شنبه سومین سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در چهارده ماه گذشته به استان خراسان جنوبی انجام می شود و قرار است در این سفر چند پروژه کوچک و بزرگ به بهربرداری برسد.

به گفته محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی هدف از سومین سفر محمد باقر نوبخت به استان خراسان جنوبی، بررسی میزان پیشرفت طرح های سند میان مدت توسعه استان است که در اسفندماه ۹۷ کلید خورد، هر چند هنوز اصل سند توسعه میان مدت استان رسانه ای نشده و مردم از کم و کیف این سند اطلاع چندانی ندارند.

افتتاح، راه اندازی، بهره برداری و آغاز عملیات طرح ها و پروژه هایی در حوزه راه، مسکن، صنعت، معدن، فرستنده های دیجیتال، صنایع دستی و اشتغال از جمله برنامه‌های پیش بینی شده برای این سفر است.

ناصر خوش خبر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار پیش از ظهر امروز در جمع مدیران رسانه ها و خبرنگاران استان گفت: دکتر نوبخت فردا پنج شنبه در سفری یک روزه وارد طبس می شود و ضمن افتتاح چند پروژه در شهرستان های طبس و بشرویه چند تفاهم نامه جدید نیز امضا خواهد شد.

وی در این جلسه از رسانه ها خواست که این سفر را در سطح گسترده پوشش رسانه ای دهند که یک انگیزه برای دیگر مسئولان ارشد کشور در سفر به استان باشد.

هرچند اصل سفر مسئولان ارشد کشوری به خراسان جنوبی کار مثبتی است و تاکنون اقداماتی در استان صورت گرفته که نسبت محرومیت استان کم است اما مردم منتظر اقدامات عملیاتی مصوبات سفرهای گذشته و تحول عظیم در توسعه و پیشرفت واقعی هستند.

حال باید دید که به خط کردن رسانه ها برای یک سفر نمایشی چه بازخورد مثبتی برای توسعه و پیشرفت واقعی استان خواهد داشت.

مدیر خاورستان: خوب شد نوبخت آمد به فکر مدیران رسانه‌ها افتادید

در این جلسه تعدادی از مدیران رسانه ها به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود پرداختند. حسین خسروی چاهک مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی خاورستان با انتقاد از عدم پاسخ مدیران دستگاه اجرایی گفت: یکی از برکات سفر اقای نوبخت این است استانداری به فکر مدیران رسانه ها افتاده است.

وی خواستار تولید محتوا از مطالبات مردمی و انعکاس واقعیت های استان شد و افزود: باید در این سفر مطالبات به حق مردم بیان و مسئولان کشوری پاسخگو باشند.

زینب رمضانی سرپرست خبرگزاری شبستان در استان نیز خواستار برگزاری نشست خبری معاون رئیس جمهور شد و گفت: انتظار است در این جلسات فعالیت های مثبتی که در استان انجام شده و مطالبات و خواسته های مردمی و فعالان اقتصادی به گوش مسئولان رسانده شود.

وی بر اهمیت انتقال محتوا و اطلاعات درست از طرف مسئولان برای رسانه ها تآکید کرد و افزود: رسانه های استان همچون گذشته در کنار مسئولان برای توسعه و پیشرفت استان تلاش می کنند.

محمد قربانی سرپرست خبرگزاری تسنیم در استان نیز خواستار تولید محتوا قبل و بعد از سفر مسئولان به استان شد و گفت: باید مدیران دستگاه های اجرایی خواسته و مطالبات خود را از طریق رسانه ها به گوش مسئولان کشور برسانند.

فاطمه زیراچی سرپرست خبرگزاری مهر در استان نیز به اهمیت رسانه و اطلاع رسانی در این سفرها و جلسات اشاره کرد و خواستار همراهی و همکاری بیشتر مسئولان با رسانه و خبرنگاران شد.

علی جعفرپورمقدم سردبیر روزنامه آوای خراسان جنوبی نیز با اشاره به اهمیت سفر دکتر نوبخت به استان عنوان کرد: وظیفه رسانه ها اطلاع رسانی صحیح خدمات و فعالیت های دستگاه های اجرایی و بیان مطالبات استان در جهت توسعه است که رسانه همانند گذشته در این راستان فعالیت می کنند.

ابوالفضل حسن پور مدیر مسئول پایگاه خبری خبر و هنر نیز گفت: برخی مسئولان استانی پاسخگوی خبرنگاران نیستند و باید در این سفرها مدیران دستگاه های اجرایی اطلاعات و عملکرد خود را در اختیار رسانه ها قرار دهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1617039
ارسال نظر
نظرات