شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:02 منتشر شده در مورخ: 1399/03/22 شناسه خبر: 1617102
گلایه مسئول روابط عمومی فرودگاه های استان یزد؛

شرکت های هواپیمایی فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمی کنند

شرکت های هواپیمایی فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمی کنند
ادیب دوست گفت: متاسفانه اکثر شرکت های هواپیمایی فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکرده و همچنان از تمام ظرفیت هواپیما برای حمل مسافر بهره برداری می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسئول روابط عمومی فرودگاه های استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا عنوان کرد: در بحث اجرای پروتکل های اجتماعی،فرودگاه موارد مربوط به خود نظیر بحث گندزدایی روزانه و فاصله‌گذاری اجتماعی در ترمینال را انجام می دهد. اما در مورد رعایت پروتکل های فاصله گذاری های اجتماعی در هواپیماها از آنجا که این موضوع به شرکت های هواپیمایی مربوط می باشد ما نمی توانیم کاری انجام دهیم.

محمد جواد ادیب دوست با تائید عدم فاصله گذاری اجتماعی در برخی پروازها عنوان کرد: نه تنها در یزد  بلکه متاسفانه در اکثر فرودگاه‌های کشور شرکت های هواپیمایی فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکرده و همچنان از تمام ظرفیت هواپیما برای حمل مسافر بهره برداری می کنند.

وی تاکید کرد : تا کنون آنچه که برعهده فرودگاه بوده انجام شده است. حتی فرودگاه در راستای مقابله با ویروس کرونا قریب به 2 میلیارد ریال برای ایجاد تونل حرارتی هزینه کرده است.

وی اظهار داشت: قرار بر این بود که در تمام فرودگاه های کشور تب سنجی مسافران در تمام روزها و در تمام پروازها انجام شود ولی متاسفانه مدتی است که این اقدام نیز به صورت منظم انجام نمی‌شود. البته علاوه بر درخواست انجام این کار از دانشگاه علوم پزشکی یزد گزارش این موضوع را به مسئولین ذی ربط در استانداری یزد نیز ارسال کرده‌ایم. 

ادیب دوست ابراز داشت:لازم به ذکر است که بحث تب سنجی تنها از پروازهای ورودی انجام می شود، یعنی اگر فردی بخواهد وارد استان بشود حرارت بدن او بررسی می شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1617102
ارسال نظر
نظرات