شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:31 منتشر شده در مورخ: 1399/03/22 شناسه خبر: 1617103

بروز خشونت در ایالات متحده اجتناب ناپذیر خواهد شد

بروز خشونت در ایالات متحده اجتناب ناپذیر خواهد شد
اناتولی نیویورک نوشت: چارلز بارون، عضو شورای ایالتی نیویورک هشدار داد که در صورت نادیده گرفتن روشهای تغییر صلح آمیز ، بروز خشونت در ایالات متحده اجتناب ناپذیر خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ اناتولی نیویورک نوشت: چارلز بارون، عضو شورای ایالتی نیویورک هشدار داد که در صورت نادیده گرفتن روشهای تغییر صلح آمیز ، بروز خشونت در ایالات متحده اجتناب ناپذیر خواهد شد.

بارون با اشاره به که خود را یک انقلابی سیاهپوست و فعال منتخب معرفی می کند، افزود: که وی سالها قبل هشدار داده بود که روشهای صلح آمیز برای تغییر بی فایده است.

وی خاطرنشان کرد: پس از پیوستن به حزب ببرهای سیاه ، که پس از کشتن فعال سیاهپوست مالکوم ایکس تأسیس شد، از سنین پایین با تبعیض نژادی مبارزه کرده است .

 

چارلز بارون اظهار کرد: حوادث خشونت آمیز ناشی از تبعیض سالها در ایالات متحده تکرار می شود و معمولاً نتایج متفاوتی به دست نمی آوریم.

عضو شورای ایالتی نیویورک بیان کرد: هر بار که پلیس معترضان را به قتل می رساند و علیه آنها وحشیانه رفتار می کند ، و صدها نفر آنها را بازداشت می کنند و از راه های نقض قانون اساسی و ضد حقوق بشری آنها را بازجویی می کنند.

بارون ۶۹ ساله خاطرنشان کرد: آمریکا خشونت در جنگهای امپریالیستی در خارج از مرزها انجام داده واز همان خشونت علیه فعالین در جنبش های صلح آمیز یا حقوق بشری در داخل کشور استفاده می کند.

وی گفت: فرقی نمی کند که شما یک شخص صلح جو باشید یا صاحب حق باشید ، در پایان ترور می شوید ، خواه تظاهرات مسالمت آمیز اجرا کنید یا چیزی را می سوزانید ، بالاخره مورد ضرب و شتم قرار می گیرید و نتیجه همیشه یکسان است.

فعال جنبش سیاهپوستان آمریکا تصریح کرد: متأسفانه اعتراضات در این کشور تا زمانی که به سیستم سرمایه داری آسیب نرساند ، نمی تواند صدای ما را بشنود.

 

ترجمه: عبدالمجید اورا

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1617103
ارسال نظر
نظرات