شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:43 منتشر شده در مورخ: 1399/03/22 شناسه خبر: 1617126

هشدارهای پلیس به دارندگان سلاح‌های شکاری

هشدارهای پلیس به دارندگان سلاح‌های شکاری
ایمان مرادی درباره بی‌احتیاطی در نگهداری از سلاح‌های شکاری هشدار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد  ایمان مرادی با اشاره به حوادث تلخ و ناگوار بازی کودکان با تفنگ‌های شکاری، به دارندگان این ابزار خطرناک هشدار داد و اظهار داشت: یکی از دلایل وقوع قتل‌های غیرعمد غفلت و سهل‌انگاری در استفاده و نگهداری صحیح از سلاح‌های شکاری است.

فرمانده انتظامی شهرستان روانسر افزود: مردم باید در نگهداری صحیح از سلاح‌های شکاری اهتمام جدی داشته باشند تا از وقوع هرگونه حادثه غیر قابل جبران، جلوگیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: دارندگان سلاح شکاری باید از نگهداری فشنگ و اسلحه در یک مکان ناایمن پرهیز کرده و حتماً در حمل و استفاده از آن نیز نکات حفاظتی و مراقبتی لازم از جمله نصب قفل ماشه را مورد توجه قرار دهند.

این مقام انتظامی همچنین تماشای فیلم‌های غیرمتناسب با سن کودکان، بازی‌های رایانه‌ای خشونت‌آمیز، غفلت والدین و کنجکاوی فرزندان را از دیگر عوامل بروز آسیب برشمرد و فرهنگ‌سازی و همکاری دستگاه‌های مسئول را در این زمینه بسیار با اهمیت توصیف کرد.

مرادی افزود: پلیس برای جلوگیری از وقوع قتل‌های ناخواسته، برنامه‌های آموزشی مختلفی را در دستور کار قرار داده و درصدد است تا با مشارکت آگاهانه آحاد مختلف جامعه، بروز این گونه اتفاقات تلخ را به حداقل برساند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1617126
ارسال نظر
نظرات