شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 14:16 منتشر شده در مورخ: 1399/03/22 شناسه خبر: 1617146

گلایه روستاییان پلدشت از قطعی ادامه دار آب شرب

گلایه روستاییان پلدشت از قطعی ادامه دار آب شرب
درحالی که با توجه به شیوع بیماری کرونا، بر ضرورت رعایت مسائل بهداشتی بیش از پیش تاکید می شود قطعی آب شرب در روستای علینظر سلامت شهروندان را به خطر انداخته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آرازسسی، آب مایع حیات انسان ها بوده و فکر زندگی بدون آب برای لحظه ای وحشتناک است و در واقع می توان گفت، نبود آب یعنی اتمام زندگی.

با توجه به اینکه عده ای در حال سرویس کولرها و وسایل خنک کننده هستند تا با گرما هوای مقابله کرده و امکانات رفاهی خود را فراهم کننده اهالی روستای علینظر پلدشت که در چند کیلومتری تصفیه خانه آب قرار دارد با مشکلات قطعی مکرر آب مواجه شده است.

شیوع بیماری کرونا از سوی دیگر و ضرورت رعایت مسائل بهداشتی بیش از پیش سلامت شهروندان را به خطر انداخته است.

حسین نژاد اصغر در گفتگو با خبرنگار آراز سسی گفت: حدود ۲۰ روز است که این قطع و وصلی های آب شرب ادامه دارد و مردم را با مشکلات زیادی روبرو کرده است.

دهیار روستای علینظر پلدشت افزود: طی آخرین جلسه ای که با رییس اداره آب و فاضلاب و بخشداری برگزار شد تصمیم گرفته شد تا غروب امروز برای حل مشکلات اقدام عملی صورت گیرد.

عمده مشکلات روستا تا شنبه حل می شود

علینژاد در گفتگو با خبرنگار آراز سسی گفت: دلایل عمده قطعی آب مصرف بالا بخاطر انشعاب های غیر مجاز در مسیر خط لوله انتقال به روستای علینظر و چند ترکیدگی است.

رییس اداره آب و فاضلاب پلدشت افزود: طبق هماهنگی و برنامه ریزی هایی که انجام شده است قرار است آب از روستای اروج محمد به روستای علینظر منتقل شود و این اقدامات بزودی آغاز می شود و تا شنبه ۸۰ الی ۹۰ درصد مشکلات آب شرب این روستا حل می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1617146
ارسال نظر
نظرات