شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1399/03/22 شناسه خبر: 1617175
دادستان عمومی و انقلاب شیراز:

برخورد با مفسدین اقتصادی به صورت ویژه در دستور کار مجموعه قضایی فارس قرار دارد

برخورد با مفسدین اقتصادی به صورت ویژه در دستور کار مجموعه قضایی فارس قرار دارد
حیدر آسیابی گفت: دادستانی شیراز برخورد با مفسدین اقتصادی را به صورت ویژه در دستور کار مجموعه قضایی قرار داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه، حیدر آسیابی دادستان شیراز صبح امروز در نشست رؤسای واحد‌های قضایی و مدیران سازمان‌های تابعه قوه قضاییه در فارس که با حضور رئیس قوه قضاییه در شیراز در حال برگزاری است، ورود ویژه دادستانی به حقوق عامه، برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی و زمین خواران را از مهم ترین اقدامات دادستانی شیراز طی یک سال گذشته دانست.

وی از اقدامات دادستانی شیراز طی یک سال گذشته را برخورد بدون اغماض با زمین خواران دانست و افزود: طی این مدت، دادستانی شیراز چهار مورد طرح به منظور بازپس گیری اراضی و بستر رودخانه‌ها انجام داده که به عنوان نمونه می‌توان به بازپس گیری زمین در سیاخ دارنگون، آب زنگی و دشتکوه اشاره کرد.
 
آسیابی اضافه کرد: دادستانی مرکز استان فارس برخورد قاطع و بدون اغماض با زمین خواران را در دستور کار خود دارد و اجازه دست اندازی افراد سودجو به اراضی ملی را نمی‌دهد.
دادستان عمومی و انقلاب شیراز کاهش ۱۱.۵ درصدی جمعیت کیفری طی یک سال گذشته در فارس را از اقدامات دیگر دادستانی شیراز برشمرد و تصریح کرد: در این مدت نسبت به مدت مشابه پارسال آمار افراد تحت قرار ۱۲.۵ درصد کاهش داشته است.
 
وی افزود: حمایت قضایی از واحد‌های تولیدی، از دیگر اقداماتی است که دادستان شیراز از اقدامات سال گذشته این واحد قضایی است.
آسیابی در ادامه با اعلام اینکه  دادستانی شیراز برخورد با مفسدین اقتصادی را به صورت ویژه در دستور کار مجموعه قضایی قرار داده است گفت: به عنوان نمونه می‌توان به پرونده فساد اقتصادی مدیر کل ورزش و جوانان، شرکت پخش فرآورده‌های نفتی، شهردار و رییس شورای شهر صدرا اشاره کرد که این امر نشان دهنده عزم جدی دادستانی در برخورد با مفسدین اقتصادی است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1617175
ارسال نظر
نظرات