شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 18:41 منتشر شده در مورخ: 1399/03/22 شناسه خبر: 1617262
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل:

مجلس یازدهم پیگیر خصوصی سازی های مسئله دار است/ 30 هزار میلیارد مالیات اخذ نشده داریم

مجلس یازدهم پیگیر خصوصی سازی های مسئله دار است/ 30 هزار میلیارد مالیات اخذ نشده  داریم
حجت الاسلام سید کاظم موسوی با اشاره به اینکه مجلس یازدهم پیگیر خصوصی سازی های مسئله دار است گفت: با خصوصی سازی مخالف نیستم با غارت گری مخالفیم، کشت صنعت مغان با نازل ترین قیمت واگذار شده و شرط دوام این قرارداد افزایش سه چهار برابری قیمت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  سبلان‌ما، حجت الاسلام سید کاظم موسوی ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه اظهار داشت: برای حیات و احیای یک استان در حوزه های مختلف بودجه های قابل توجه لازم است که بعضا از طریق دولت و بهش خصوصی تامین می شود و ما براین اعتقادیم به بخش خصوصی برای سرمایه گذار نیازمندیم.

وی افزود: استان اردبیل با وجود  ۶۰ الی ۷۰ هزار بیکار دارند نیازمند تامین   حداقل زیرساخت ها برای اشتغالزایی است.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با اشاره به اینکه از بین 92 دواطب توانستم در کمیسیون اقتصادی مجلس عضو شوم اظهار داشت: هیچ وزیری از دست من در امان نخواهد و اگر وزیری برای منطقه من کاری نکند از هر ابزاری استفاده خواهم کرد .

وی با اشاره به اینکه  وزیر راه شنبه به اردبیل سفر می کند تصریح کرد: اولویت نمایندگان استان اردبیل برای ما راه آهن است و تداوم آن به پارس آباد مهم و بدون اتصال به این شهرستان پروژه ای ابتر است .

حجت الاسلام موسوی ابراز داشت: منطقه آزاد به پیچ و خم های دشواری گرفتار شده است اما با توجه به اینکه نمایندگان این دوره مجلس دارای قدرت چانه زنی بالایی هستند این ظرفیت وجود دارد که منطقه آزاد اردبیل تصویب شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: وحدت رویه ای  خوبی داریم در بین نمایندگان استان اردبیل شکل گرفته است.

وی با اشاره به اینکه مجلس یازدهم پیگیر خصوصی سازی های مسئله دار همچون کشت و صنعت مغان، هپکو و آلومینینم المهدی و.. است افزود: با خصوصی سازی مخالف نیستم با با غارت گری مخالفیم کشت صنعت مغان با نازل ترین قیمت واگذار شده و شر عدم ابطال این قرارداد افزایش سه چهار برابری قیمت واگذاری است.

وی اظهار داشت: یکی از  درد سرهای بزرگ که مفسده آور است  انحراف تسهیلات سرمایه گذاری از مسیر خود است که باید در این زمینه نظارت بیشتری شود.

موسوی گفت:30 هزار میلیارد تومان مالیات اخذ نشده در دست کسانی است که به قانون توجه نمی کنند و با برگشت این سرمایه می توان اشتغال بسیاری ایجاد کرد.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1617262
ارسال نظر
نظرات