شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 18:23 منتشر شده در مورخ: 1399/03/23 شناسه خبر: 1617463
در نماز جمعه‌های استان گلستان مطرح شد؛

دادستان‌های شرق گلستان با هنجارشکنان برخورد کنند/ دولت نظارت بر تولید داخلی را بیشتر کند

دادستان‌های شرق گلستان با هنجارشکنان برخورد کنند/ دولت نظارت بر تولید داخلی را بیشتر کند
امام جمعه کلاله گفت: دستگاه قضایی باید مواظب باشد؛ مبادا خون شهیدان به بازی گرفته شود و برخی با اقدامات دور از "شأن ارزش های اسلامی"به دنبال اشاعه فحشاء و منکرات در جامعه باشند و ما منتظر اقدامات دادستانهای کلاله، گالیکش و مینودشت هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما، حجت الاسلام والمسلمین کشیری امام جمعه کلاله در خطبه های نماز جمعه کلاله به شرایط چند ماه گذشته کشور در شیوع کرونا پرداخت و گفت: بیماری کرونا درس های فراوانی داشت؛ عبرت، توجه به جهان آخرت و فرصت تفکر و باور به تعالیم دین از جمله آنها می باشد.

امام جمعه کلاله تلاش درمانگران در کمک به بهبود بیماران کرونا را بسیار ستود و گفت: کار جهادگونه این عزیزان در تاریخ این سرزمین خواهد ماند و ما قدردان همه آنها هستیم؛ ضمن اینکه باید از مردم خوب کشور هم به جهت همراهی با عزیزان بهداشت و درمان در رعایت دستورالعمل های بهداشتی تشکر و قدرشناسی داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین کشیری در ادامه به سالروز فتح آندلس توسط مسلمین و حادثه هنجار شکنانه برخی در یکی از نقاط گردشگری شهرستان گالیکش اشاره کرد و گفت: دستگاه قضایی باید مواظب باشد؛ مبادا خون شهیدان به بازی گرفته شود و برخی با اقدامات دور از شأن ارزش های اسلامیبه دنبال اشاعه فحشاء و منکرات در جامعه باشند.

امام جمعه کلاله با تأکید گفت: ما منتظر اقدامات دادستانهای کلاله ، گالیکش و مینودشت هستیم.

امام جمعه کلاله در ادامه به بازگشایی مجلس پرداخت و اظهار داشت: ریاست مجلس در گام اول کار خود به ایجاد نظم و ضرورت حضور نمایندگان در مجلس همت داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین کشیری گفت: نمایندگان به انجام وظایف اصلی خود ؛ قانونگذاری بپردازند و خدمتگزار مردم باشند.

کشیری شفاف سازی آرای نمایندگان را مهم بر شمرد و در ادامه گفت: دولت در سرمایه گذاری داخلی خوب کار کرده است؛ اما نظارت بر تولید داخلی را هم باید بیشتر کند.

 براساس اعلام شورای سیاستگذاری نمارجمعه با صدور مجوز ، اقامه نماز جمعه در  شهرستان هایی که از لحاظ شیوع کرونا در وضعیت سفید  از جمله  آزادشهر، مینودشت، کلاله، گالیکش، کردکوی، مراوه‌تپه و آق‌قلا و ۳ شهر انبارالوم از توابع آق‌قلا، نگین‌شهر از توابع آزادشهر و کوهساران از توابع مینودشت امروز 23 خردادماه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزارشد.

 در سایر شهرها نیز تا عادی شدن اوضاع نماز جمعه برگزار نمی شود.

گفتنی است؛ هادی حق شناس استاندار گلستان به همراه ابراهیم قدمنان فرماندار کردکوی با حضور در مصلای این شهر در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر که به امامت حجت الاسلام شیخی برگزار شد شرکت کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1617463
ارسال نظر
نظرات