شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:21 منتشر شده در مورخ: 1399/03/25 شناسه خبر: 1617931
مدیرامور سینماهای استان زنجان خبرداد؛

بازگشایی سینما بهمن و روشا از اول تیرماه در زنجان

بازگشایی سینما بهمن و روشا از اول تیرماه در زنجان
میثم زنجانی، مدیرامور سینماهای استان زنجان گفت: بر اساس اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دو سینمای بهمن و روشا از اول تیرماه فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ میثم زنجانی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: بر اساس اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با تصویب ستاد کرونای کشور، فعالیت سینماها از اول تیرماه آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه هنوز برنامه‌های اکران در سینما بهمن زنجان مشخص نیست، افزود: در صورت ارائه فیلم‌ها، زمان و نام فیلم‌ها اعلام می‌شود.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: برای بازگشایی سینماها پروتکل‌های بهداشتی باید رعایت شده و دستورالعمل‌های ستاد کرونا در نظر گرفته شود.
 
مدیر امور سینماهای استان زنجان یادآور شد: استان زنجان آمادگی لازم را برای بازگشایی سینماها دارد اما این امر منوط به اعلام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است تا اطلاع رسانی لازم در این زمینه انجام شود.
 
زنجانی بیان داشت: در حال حاضر در دو سینمای روشا و بهمن امکان اکران فیلم‌ها وجود دارد که تلاش می‌شود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اکران ها انجام شود.
 
وی گفت: سالن 21 نفره سینما بهمن زنجان نیز آماده سازی و آماده اکران فیلم‌ها است که به تازگی به مجموعه این سینما افزوده شده است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1617931
ارسال نظر
نظرات