شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 13:03 منتشر شده در مورخ: 1399/03/25 شناسه خبر: 1617973

بررسی آثار با موضوع پاسداشت مدافعان سلامت در جشنواره فیلم مقاومت

بررسی آثار با موضوع پاسداشت مدافعان سلامت در جشنواره فیلم مقاومت
شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت نخستین رویداد فرهنگی است که بخشی برای پاسداشت مدافعان سلامت دارد و قرار است آثار در این بخش هم به رقابت بپردازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره فیلم مقاومت، شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت نخستین رویداد فرهنگی است که بخشی ویژه برای پاسداشت مدافعان سلامت دارد. در این بخش که به صورت بین‌‌المللی برگزار خواهد شد، آثار داخلی و خارجی در قالب فیلم کوتاه داستانی، مستند، پویانمایی، نماهنگ و موشن گرافیک به رقابت می‌پردازند.

ثبت نام برای شرکت در این بخش  از ۲۰ خرداد ماه ۹۹ آغاز شده و آخرین مهلت ارسال اثر ۳۰ مرداد ماه سال جاری است و آثاری که به بخش رقابتی راه یافتند ۱۲ شهریور ماه معرفی می‌شوند.

هیات داوران در این بخش ۶ تندیس و دیپلم افتخار اهدا خواهد کرد. همچنین در حاشیه این بخش، مجموعه‌‌ای از عکس و پوسترهای مرتبط با این موضوع از میان آثار ارسالی هنرمندان عکاس و گرافیست انتخاب شده و به صاحبان آثار پذیرفته شده جوایزی اهدا می‌شود.

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در دو زمان ۳۱ شهریور تا ۶ مهرماه مقارن با هفته دفاع مقدس در بخش‌های «مدافعان سلامت»، «جشنواره جشنواره‌ها» و انتخاب استانیِ بخش «فیلمسازان بسیجی» و یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج در بخش‌های «سینمای ایران و جهان»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد و پژوهش تحلیل»، «جشنواره جشنواره‌ها» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» به دبیری مهدی عظیمی‌میرآبادی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://moqavematfilmfest.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1617973
ارسال نظر
نظرات