شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 16:17 منتشر شده در مورخ: 1399/03/25 شناسه خبر: 1618043
استخدام های خاموش اما برنگ سبز؛

ژن خوب اصلاح طلبان گلستان در راه استخدام اداره کار + سوابق

ژن خوب اصلاح طلبان گلستان در راه استخدام اداره کار + سوابق
منابع موثق خبر دادند که معاون وزیر تعاون ، رفاه و کار مجوز استخدام نزدیک به 15 نفر را در استانهای مختلف داده که تنها سهمیه جذب استان گلستان آقای روح الله . م ژن خوب اصلاح طلبان می باشد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما ؛ طبق گزارش منابع معتبر "روح الله . م " پسر رئیس حزب اتحاد ملت استان و از گردانندگان عشیره اصلاح طلبان گلستان قرار است به زودی در اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان جذب شود .

ژن خوب اصلاح طلب در حالی جذب این اداره کل می شود که فرزندان مردم با داشتن مدرک فوق لیسانس و دکتری در حال تامین معیشت خود در آژانس مسافرکشی ، اسنپ و ماکسیم هستند اما گویا خون این ژن خوب رنگین تر از مردم گرگان است .

ع . م رئیس حزب اتحاد ملت استان گلستان است که همیشه داعیه قانونمداری و مردام داری را داشته اما حالا برای استخدام فرزندش فرش قرمز پهن می می شود و معاون وزیر سفارش می کند.

دم خروس اصلاح طلبان مثل همیشه باز بیرون زد ، گویا استان گلستان باید با استخدام های بدون ضابطه در دوران ریاست جمهوری روحانی عادت کنند و این بار شاهدیم فردی که خود در فتنه 88 سوابق فعال داشته و مشروعیت نظام را زیر سوال می برده حالا در یکی از ادارات همان نظام می خواهد سر کار برود .

در همین رابطه ؛ منابع موثق خبر دادند که معاون وزیر تعاون ، رفاه و کار مجوز استخدام نزدیک به 15 نفر را در استانهای مختلف داده که تنها سهمیه جذب استان گلستان آقای روح الله . م ژن خوب اصلاح طلبان می باشد .

در سفر گذشته حسن روحانی رئیس جمهور در دیماه 97 نیز مناف هاشمی و برخی سیاسیون اصلاح طلب لیست 40 نفره ای را در قالب جذب نخبگان به رئیس جمهور دادند که این هم از خیانتهای اصلاح طلبان به مردم استان گلستان بود .

متاسفانه اصلاح طلبان همواره خود را مدعی قانونمداری و اصلاح امور کشور و مردمداری می نامند اما در عمل چهره واقعی خود را نشان داده و فقط به خود و فرزندان خود فکر می کنند و ضابطه را فدای منافع خویش می نمایند .

اصلاح طلبان بدانند همانطور که مردم به وعده های پوچ دولت و نمایندگان لیست امید در دوم اسفندماه 98 نه بزرگ گفتند در سال 1400 هم پاسخی به مراتب کوبنده تر دریافت خواهد کرد .

انتهای پیام /

 

https://www.dana.ir/1618043
ارسال نظر
نظرات