شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 22:45 منتشر شده در مورخ: 1399/03/25 شناسه خبر: 1618106
نماینده مردم قزوین در مجلس:

انتشار خبری درباره کاهش آی‌کی‌یوی ایرانی‌ها کذب است/ مخالفان به دنبال تخریب مجلس یازدهم هستند

انتشار خبری درباره کاهش آی‌کی‌یوی ایرانی‌ها کذب است/ مخالفان به دنبال تخریب مجلس یازدهم هستند
فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس در تازه‌ترین توییت خود به انتشار اخبار کذب منتشر شده از وی در برخی رسانه‌ها و سوءاستفاده معاندین پاسخ داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ رسانه‌های معاند و دشمنان خارجی که همواره منتظر بهانه‌ای برای تخریب و زیر سوال بردن مسئولان ایرانی هستند، این بار با دستاویز قراردادن و سوءاستفاده از مصاحبه نماینده مردم قزوین در مجلس که متاسفانه حاکی از اشتباه در نوع برداشت و انعکاس نادرست سخنان این نماینده در خبرگزاری تسنیم دارد با غرض ورزی و شیطنت رسانه‌ای به دنبال تحقق اهداف خود هستند.

فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس در تازه‌ترین توییت خود با اشاره به انتشار اخبار کذب منتشر شده از وی در برخی رسانه‌ها و سوءاستفاده معاندین چنین نوشت: در گفت‌گو با خبرگزاری تسنیم، از مشکلات جمعیتی و کاهش ذخایر ژنتیکی کشور که می‌تواند موجب کاهش آی‌کیو شود ابراز نگرانی کردم.

ولی رسانه مذکور در اشتباهی فاحش، رتبه جهانی ایران را به جای ضریب هوشی درج کرده و موجب سوءاستفاده برخی از رسانه‌ها شده است؛ این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

 

فاطمه محمدبیگی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین دراین باره اظهار کرد: امروز با کاهش ذخیره ژنتیکی شاهد کم شدن رشد جمعیت نخبگان در کشور هستیم و رتبه ایران از ۵ کشور برتر جهان تنزل یافته است.

وی افزود: کاهش رشد جمعیت می‌تواند به کاهش آی کیو منجر شود لذا ضروری است مسئولان و دولتمردان کشورمان در راستای اصلاح ساختار جمعیتی کشورمان قدم بردارند.

نماینده مردم قزوین در مجلس با اشاره به انتشار اخباری منتسب به وی در رسانه‌های معاند در ارتباط با کاهش آی کیوی ایرانیان بیان کرد: تخریب نمایندگان مجلس یازدهم از مدت‌ها پیش شروع شده و این موضوع تازه‌ای نیست، به گونه‌ای که طی چند روز گذشته نیز خبر کذبی در خصوص لایحه ازدواج اجباری منتشر شد، امروز نیز شاهد بودیم که در خصوص میزان آی کیو ایرانیان اخبار کذبی در حال انتشار است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1618106
ارسال نظر
نظرات