شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 22:56 منتشر شده در مورخ: 1399/03/26 شناسه خبر: 1618123
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب:

مصرف بنزین در جنوب آذربایجان غربی 35میلیون لیتر کاهش یافت

مصرف بنزین در جنوب آذربایجان غربی 35میلیون لیتر کاهش یافت
سید جواد فیض حسینی گفت: از ابتدای امسال تا پایان اواسط خردادماه، مقدار 35 میلیون مترمکعب CNG در سطح منطقه میاندوآب سوخت گیری شده که سبب صرفه جویی بیش از 35میلیون لیتر بنزین در سطح جنوب آذربایجان غربی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر، سید جواد فیض حسینی امروز در گفت و گو با خبرنگاران در میاندوآب با اشاره به اشاره فعالیت 49باب جایگاه CNG در منطقه میاندوآب، اظهار کرد: هم اکنون هشت باب جایگاه CNG با پیشرفت بالای 90 درصدی با مشارکت بخش خصوصی در شهرستان های میاندوآب،مهاباد،نقده و پیرانشهر در حال احداث هستند .

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب افزود: با افتتاح و بهره برداری از هشت جایگاه در حال احداث CNG در سطح منطقه میاندوآب تعداد جایگاههای عرضه گاز طبیعی این منطقه به 57جایگاه خواهد رسید و در نتیجه آن مدت زمان سوختگیری به کمتر از پنج دقیقه خواهد رسید.

وی با اشاره به مصرف روزانه 460 هزار متر مکعب سی‌ان‌جی در منطقه میاندوآب،گفت:از ابتدای امسال تا پایان اواسط خردادماه، مقدار 35 میلیون مترمکعب CNG در سطح منطقه میاندوآب سوخت گیری شده که سبب صرفه جویی بیش از 35میلیون لیتر بنزین در سطح جنوب آذربایجان غربی شده است.

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب تصریح کرد: با پیگیری های بعمل آمده تعداد 49 باب جایگاه تک منظوره و دومنظوره در سطح منطقه موفق به اخذ تاییدیه بازرسی ادواری از سازمان ملی استاندارد شدند.

فیض حسینی اظهار کرد: دریافت این تاییدیه ها در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان، کاهش خطرات احتمالی در جایگاه ها، هزینه ها، نگهداری مطلوب و تعمیرات به موقع قطعات و تجهیزات مورد استفاده در جایگاه ها و در مدار بودن آنها بوده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1618123
ارسال نظر
نظرات