شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:05 منتشر شده در مورخ: 1399/03/26 شناسه خبر: 1618249
رئیس پلیس راه استان زنجان:

نوجوان 14 ساله در زنجان حادثه آفرید/ برخورد دو دستگاه خودرو 5 کشته برجای گذاشت

نوجوان 14 ساله در زنجان حادثه آفرید/ برخورد دو دستگاه خودرو 5 کشته برجای گذاشت
مظفری رئیس پلیس راه استان زنجان از وقوع یک حادثه تلخ رانندگی در زنجان خبرداد و گفت: این تصادف که در اثر برخورد شاخ به شاخ دو دستگاه خودرو به وجود آمد 5 کشته برجای گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به اینکه این حادثه در محور قیدار به سمت همدان اتفاق افتاد اظهار کرد: در این حادثه یک دستگاه خودرو پژو از خط خود خارج شده و با یک دستگاه وانت برخورد می‌کند.

وی با بیان اینکه تصادف در محور روستای حصار اتفاق افتاد تصریح کرد: راننده پژو یک جوان 14 ساله فاقد گواهینامه بود که در اثر انحراف به چپ با یک دستگاه وانت پیکان برخورد کرده بود.

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه راننده خودرو پژو به همراه برادرش و یک سرنشین 13 ساله به دلیل شدت جراحات وارده در دم جان خود را از دست داده بودند عنوان کرد: بعد از حادثه آمبولانس‌ها بلافاصله در صحنه حاضر شدند و دو سرنشین وانت را به بیمارستان منتقل کردند.

وی بیان کرد: متاسفانه دو سرنشین وانت نیز بعد از انتقال به بیماری به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند.

مظفری با تاکید براینکه متاسفانه برخی از والدین بدون توجه به قوانین خودرو را در اختیار نوجوانان قرار می‌دهند که نتیجه این بی‌توجهی چنین خسارتی خواهد بود که به هیچ عنوان قابل جبران نیست.

وی افزود: والدین این نوجوانان علاوه براینکه خودشان عزادار شدند دو خانواده دیگر را نیز عزادار کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1618249
ارسال نظر
نظرات