شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 16:26 منتشر شده در مورخ: 1399/03/26 شناسه خبر: 1618382
پاسخ معاون وزیر ارشاد به منتقدان ادغام؛

نظر مدیران فرهنگی و اهالی نشر اخذ شده بود

نظر مدیران فرهنگی و اهالی نشر اخذ شده بود
معاون فرهنگی وزیر ارشاد در پاسخ به انتقادات پیرامون ادغام موسسات وزارت ارشاد گفت: در چند جلسه موضوع با مدیران موسسات تابعه و همچنین اهالی نشر و کتاب در میان گذاشته شد و نظرات و پیشنهادهای آن‌ها درباره شیوه ساماندهی دریافت شده بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن جوادی، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به سوالی در خصوص چرایی و چگونگی ادغام موسسات زیرمجموعه این معاونت اظهار داشت: قرار نیست هیچ بخش یا فعالیتی از موسسه‌های خانه کتاب و نمایشگاه‌های فرهنگی و بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان حذف شود.

* ادغام از سیاست‌های فراگیر وزارت ارشاد است

جوادی با بیان اینکه این اقدام خاص معاونت امور فرهنگی نبوده است، اظهار کرد: تصمیم برای ساماندهی موسسات همه بخش‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در برمی‌گیرد و یکی از سیاست‌های فراگیر این وزارتخانه است.

* پاسخ و موضع ارشاد درباره ادغام موسسات فرهنگی به‌زودی منتشر می‌شود

وی گفت: پیش از این چندین بار توضیحاتی در این باره از طریق روابط عمومی معاونت فرهنگی ارائه شده و توضیحات تفصیلی نیز درباره روند انجام این طرح از طریق روابط عمومی منتشر خواهد شد.

* نظرات و پیشنهادهای آن‌ها درباره شیوه ساماندهی و ساختار پیشنهادی اخذ شد

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین درباره گرفتن مشورت در خصوص ادغام موسسات گفت: در چند جلسه، موضوع با مدیران موسسات تابعه و همچنین اهالی نشر و کتاب در میان گذاشته شد و نظرات و پیشنهادهای آن‌ها درباره شیوه ساماندهی و ساختار پیشنهادی دریافت شده و در حال حاضر هم همین مسیر در حال انجام است.

 

منبع: فارس

https://www.dana.ir/1618382
ارسال نظر
نظرات