شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 17:48 منتشر شده در مورخ: 1399/03/26 شناسه خبر: 1618384
مدیرکل حج و زیارت استان فارس:

برنامه‌ای برای تعطیلی حج اعلام نشده و برنامه‌ریزی‌ها در حال انجام است

برنامه‌ای برای تعطیلی حج اعلام نشده و برنامه‌ریزی‌ها در حال انجام است
زینلی گفت: هیچ گزارش و دستورالعملی برای تعطیلی برنامه های حج نداریم و اگر شرایط مهیا شود اجرا خواهد شد و ما منتظر ابلاغ هستیم و تمام گفته ها تنها یک حدس و گمان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه، علیرضا زینلی مدیرکل حج و زیارت استان فارس در جلسه ستاد هماهنگی دهه کرامت فارس که در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد، گفت: هیچ گزارش و دستورالعملی برای تعطیلی برنامه های حج نداریم و اگر شرایط مهیا شود اجرا خواهد شد و ما منتظر ابلاغ هستیم و تمام گفته ها تنها یک حدس و گمان است.

مدیرکل حج و زیارت استان فارس با اشاره به اینکه همچنان منتظر برنامه ریزی وزارت حج عربستان هستیم تا تکلیف حج امسال معلوم شودگفت: اگر حج تعطیل شود، افرادی که بنا بوده اعزام شوند سال 1400 اعزام می شوند.

وی با اشاره به اینکه برنامه هایی با محوریت حضرت شاهچراغ (ع) و میثاق با شهدا را در دهه کرامت خواهیم داشت، یادآور شد: سال های گذشته نصب ماکت کعبه و نمایشگاه حج در حرم برگزار شد که نمایشگر خوبی برای برنامه های فرهنگی است که امسال هم می توانیم این کار را انجام دهیم.

زینلی با اشاره به اینکه میثاق با حضرت شاهچراغ (ع) را با رعایت پروتکل های بهداشتی اجرایی خواهیم کرد، افزود: محافل قرآنی را هم اجرایی خواهیم کرد. با ارتباط خوبی که با کشور عراق و سوریه داریم میتوان برنامه حرم تا حرم را اجرا کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1618384
ارسال نظر
نظرات