شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 12:28 منتشر شده در مورخ: 1399/03/27 شناسه خبر: 1618456
فرمانده سپاه شهدا:

وحدت مثال‌زدنی مردم خاری در چشم دشمنان است

وحدت مثال‌زدنی مردم خاری در چشم دشمنان است
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، وحدت و همدلی مردم در برهه‌های مختلف زمانی را خاری در چشم دشمنان و بدخواهان نظام دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم‌نیوز، سردار حبیب شهسواری امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه تکاب، اظهار داشت: آن‌هایی که خود را کدخدای جهان و حاکم آن قلمداد می کردند، امروز می بینید که با چه خفت و زبونی در مواجهه با ویروس کرونا درمانده اند و به چپاول و غارت همدیگر می پردازند.

وی، افزود: در ایران، بسیج همانند سایر عرصه ها سربلند این میدان بود و در راستای خدمت به هموطنان با مشارکت ۷۰۰۰ نیروی آموزش دیده در امر غربالگری در جامعه به ایفای نقش پرداخته و همچنین ۳۵۰ هزار بسته معیشتی در این بحران در سطح استان توزیع شده است

فرمانده سپاه شهداء، عنوان کرد: در هر مرحله‌ای بسیج و سپاه آمادگی ارائه خدمات به مردم را دارد و دوشادوش مسئولان در حل مشکلات جامعه گام بر خواهد داشت.

وی، به وحدت و همدلی بین مردم اشاره و ابراز داشت: وحدت مثال زدنی مردم خاری در چشم دشمنان مرز و بوم است و انتظار می رود دامنه این وحدت بیش از پیش گسترش یابد.

در این مراسم، “سرهنگ وهاب عباس فام” به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه تکاب معرفی و مشغول به کار شد و از خدمات و زحمات “سرهنگ مهدی زینال نژاد” فرمانده پیشین این ناحیه تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1618456
ارسال نظر
نظرات