شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 09:48 منتشر شده در مورخ: 1399/03/27 شناسه خبر: 1618465
طی ماه آینده صورت می‌گیرد؛

توزیع بیش از ۴۲ هزار بسته پروتیئنی بین نیازمندان در خراسان جنوبی

توزیع بیش از ۴۲ هزار بسته پروتیئنی بین نیازمندان در خراسان جنوبی
موسوی، مدیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در خراسان جنوبی گفت: ۴۲ هزار و ۵۰۰ بسته پروتئینی در مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ماه آینده در خراسان جنوبی توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، سید مجتبی موسوی مدیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) در خراسان جنوبی صبح امروز در جمع خبرنگاران از توزیع ۴۲ هزار و ۵۰۰ بسته پروتئینی در مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان ستاد اجرایی در ماه آینده خبر داد.

وی افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در ادامه فعالیت‌های خود در مبحث محرومیت‌زدایی در مقابله با آسیب‌دیدگان از ویروس کرونا در مرحله اول رزمایش همدلی و احسان ١٧ هزار بسته غذایی یک ماهه با ارزش تقریبی پنج میلیارد تومان را در ماه مبارک رمضان در سطح استان توزیع کرد.

مدیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خراسان جنوبی بیان کرد: رزمایش همدلی و احسان ستاد که از ماه آینده آغاز خواهد شد ۴۲ هزار و ۵۰۰ بسته پروتئینی را توزیع خواهد کرد.

موسوی ارزش حدودی بسته‌ها را بیش از دو میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: این بسته‌های پروتئینی با محوریت نماینده ولی فقیه در استان و از ظرفیت ائمه جمعه شهرستان‌ها و تشکل‌های مردمی، گروه‌های جهادی، هیأت مذهبی در مناطق حاشیه شهرهای استان و مشاغل آسیب دیده از کرونا توزیع خواهد شد.

وی هدف از این اقدام را حمایت از تولید داخلی صنعت مرغداری استان در سال جهش تولید و حمایت از آسیب دیدگان کرونا عنوان کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1618465
ارسال نظر
نظرات