شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:05 منتشر شده در مورخ: 1399/03/27 شناسه خبر: 1618566
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی:

دست‌وپا زدن‌ بی‌نتیجه اصلاح‌طلبان برای حفظ حیات سیاسی/ جریان اصلاحات اقبالی در انتخابات 1400 ندارد

دست‌وپا زدن‌ بی‌نتیجه اصلاح‌طلبان برای حفظ حیات سیاسی/ جریان اصلاحات اقبالی در انتخابات 1400 ندارد
حمیدرضا ترقی معرفی گزینه‌های جریان اصلاحات برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 را دست و پا زدن بی‌نتیجه آنها برای حفظ حیات سیاسی‌شان خواند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا ترقی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد در مورد چالش جریان اصلاحات برای معرفی کاندیداهای ریاست جمهوری 1400 اظهار داشت: اصلاح‌طلبان واقع‌بین کاملا متوجه هستند که سرمایه اجتماعی اصلاحات از بین رفته و مردم گرایشی به سمت آنها ندارند زیرا نه توانسته اند مطالبات مردم را محقق کنند، نه مشکلات مردم را حل کرده اند و نه از توانمندی لازم برای پذیرش مسئولیت های اجتماعی در کشور برخوردار هستند.

وی افزود: اصلاح‌طلبان با یک بن‌بست سیاسی در عرصه انتخابات روبه‌رو هستند که علت نیامدن آنها در صحنه انتخابات قبلی نیز مربوط به همین موضوع بوده و متوجه شده‌اند که اقبالی از سوی مردم به سمت آنها وجود ندارد بنابراین بهتر است به صحنه انتخابات ورود نکنند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: این اقدام که برخی اصلاح طلبان در خصوص معرفی نامزدهای ریاست جمهوری برای سال ۱۴۰۰ انجام می‌دهند و حتی بدون اینکه با خود فرد نیز هماهنگ کنند، نشان دهنده دست و پا زدن‌های بی‌نتیجه برخی اصلاح‌طلبان است و تصور می‌کنند با این نوع اقدامات می‌توانند حیات سیاسی خود را حفظ خواهند کرد در حالی که امروزه هر مهره‌ای از سوی اصلاح‌طلبان مورد حمایت قرار گیرد زمینه‌ای برای او نزد افکار عمومی جامعه فراهم نمی‌شود.

ترقی گفت: حمایت اصلاح طلبان از هرفردی به ضرر وی تمام خواهد شد زیرا اصولا جریان اصلاحات تا به اشتباهات خود معترف نشود و از ملت ایران به خاطر کوتاهی‌ها، قصور و انحرافات در حل مشکلات عذرخواهی نکند امکان بازگشت به عرصه سیاسی را نخواهد داشت.

وی بیان داشت: اصلاح‌طلبان به جای این نوع بازی سیاسی و فریبکاری‌های اجتماعی بهتر است قدری به خود بپردازند و رابطه‌شان را با نظام اصلاح کنند و به سمت اصلاح روش و تفکر در انقلاب بروند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: تا اصلاح‌طلبان خود را با گام دوم انقلاب همراه نکنند، نباید تصور داشته باشند که مردم با آنها همراه شوند و سرمایه اجتماعی مناسبی برای حضور در عرصه انتخابات داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1618566
ارسال نظر
نظرات