شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 10:11 منتشر شده در مورخ: 1399/03/28 شناسه خبر: 1618763
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان لردگان:

امتحانات دانشگاه آزاد به صورت حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزاری می شود

امتحانات دانشگاه آزاد به صورت حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزاری می شود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان لردگان گفت: با تلاش همه جانبه عوامل اجرایی امتحانات و اساتید ارجمند و همکاری دانشجویان عزیز و با رعایت پروتکل های بهداشتی امتحانات دانشگاه آزاد را به صورت حضوری و با موفقیت به اتمام می رسانیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  خبرنگار جهانین نیوز؛ پیرو سوالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان لردگان پیرامون برگزار نمودن آزمون این دانشگاه به صورت غیر حضوری و به صورت آنلاین به دلیل شیوع بیماری کرونا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان لردگان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: به اطلاع دانشجویان گرامی می رسانم که امتحانات واحدهای دانشگاهی آزاد سراسر کشور که در وضعیت کرونایی سفید و زرد قرار دارند، بصورت حضوری برگزار می شوند.

 
وی افزود: در استان چهار محال و بختیاری هم  بر اساس اعلام نظر  ستاد مقابله با کرونای استان و شهرستانهای  بروجن و لردگان  وضعیت زرد اعلام شدند. که بنابراین امتحانات دانشگاه های آزاد  این دو شهر نیز به صورت حضوری برگزار می شود.

بهرام جلیل بیان داشت: قطعا برای برگزاری امتحانات پروتکل های بهداشتی رعایت می شود  و با برنامه ریزی های انجام شده، حضور دانشجویان در دانشگاه را به حداقل می رسانیم .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان لردگان اعلام کرد: امتحانات در ۴ نوبت و در ۳ هفته برگزار خواهد شد و در هر نوبت برای حداکثر ۱۰۰ الی ۱۲۰ نفر دانشجو برگزار می شود که جهت جلوگیری از تجمع دانشجویان امتحانات بصورت غیر متمرکز و در ۴ طبقه ساختمان برگزار می شود رعایت پروتکل های بهداشتی با نظارت شبکه بهداشت شهرستان انجام می پذیرد.

وی افزود: به همراه داشتن ماسک برای دانشجویان، اساتید و عوامل اجرایی الزامی خواهد بود. و هر روز محل های امتحان و تردد دانشجویان گندزدایی  می شود .

جلیل گفت: زمان پاسخگویی به سوالات امتحان برای رشته های علوم انسانی کمتر از یک ساعت و رشته های فنی کمتر از ۸۰ دقیقه خواهد بود و سوالات متناسب با وقت طراحی می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان لردگان در پایان اعلام داشت: ان شاءالله که با تلاش همه جانبه عوامل اجرایی امتحانات و اساتید ارجمند و همکاری شما دانشجویان عزیز و با رعایت پروتکل های بهداشتی امتحانات سپری و با موفقیت به اتمام می رسد .

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1618763
ارسال نظر
نظرات