شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 23:38 منتشر شده در مورخ: 1399/03/28 شناسه خبر: 1618905
رئیس حوزه قضایی شهرستان سرعین:

کمک ۶۵۰ میلیون تومانی برای آزاد سازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد/ خیران سرعینی رکورد زدند

کمک ۶۵۰ میلیون تومانی برای آزاد سازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد/ خیران سرعینی رکورد زدند
رئیس حوزه قضایی شهرستان سرعین گفت: خیران شهرستان سرعین با اهدای بیش از 650 میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرائم مالی غیر عمد، رتبه دوم استانی خود در این زمینه را حفظ کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی رحیمی نسب در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: شهرستان سرعین که اقتصاد آن بر پایه گردشگری بوده و درآمد غالب شهروندان از این مسیر تامین می شود با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی تاسیسات و اماکن گردشگری چنین تصور می شد که همین امر تاثیر سو بر جشن گلریزان داشته باشد.

وی افزود: علیرغم همه محدودیت ها، مردم خیر شهرستان سرعین هم سو با دیگر نقاط کشور در این امر خداپسندانه مشارکت داشته و نه تنها خللی در این امر مشاهده نشد بلکه با یاری خدا و همراهی مردم، خیرین و فعالان مجازی شهرستان توانست ۶۵۰ میلیون تومان برای آزاد سازی زندانیان کمک نقدی جمع آوری کند.

رئیس حوزه قضایی شهرستان سرعین با بیان اینکه مبلغ جمع اوری شده امسال برای آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد، سه برابر مبالغ ر سال قبل بوده است، تصریح کرد: اهالی خیر و نوع دوست شهرستان با این اقدام رتبه دوم استانی خود در این زمینه را حفظ کردند.

انتهای پیام/آ

 

https://www.dana.ir/1618905
ارسال نظر
نظرات