شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:45 منتشر شده در مورخ: 1399/03/29 شناسه خبر: 1619051
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی کرمانشاه خبر داد

جان باختن ۲ کودک هرسینی در داخل خودرو

جان باختن ۲ کودک هرسینی در داخل خودرو
سرهنگ محمدرضا آمویی از جان باختن ۲ کودک هرسینی به دلیل محبوس شدن داخل خودرو و خفگی بر اثر گرما خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سرهنگ محمدرضا آمویی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر مرگ ۲ کودک خردسال در یکی از روستاهای شهرستان "هرسین"، تیمی از مأموران به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور پلیس در محل و تحقیقات لازم مشخص شد، یک دختر ۳ ساله به نام "دلنیا" و یک پسر ۴ ساله به نام "حسین" که دخترخاله و پسرخاله بودند پس از غفلت والدین خود، سوار بر یک دستگاه خودروی سواری سمند متعلق به خانواده یکی از آنها می‌شوند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: این دختر و پسر خردسال پس از حضور در داخل خودرو که زیر تابش آفتاب هم قرار داشته است پس از دقایقی بازی کردن زمانی که قصد خروج از اتومبیل را داشتند درب را به روی خود بسته می‌بینند.

این مقام انتظامی بیان داشت: تلاش و تقلای بی حاصل دختر و پسر خردسال و خستگی وارده به آنها از یک سو و گرمای آفتاب هم از سوی دیگر باعث از حال رفتن آنها در داخل خودرو می‌شود.

وی تصریح کرد: پس از گذشت بیش از ۲ ساعت، والدین "دلنیا و حسین" متوجه غیبت آنها شده و پس از جست وجو، کودکان معصوم خود را در حالی که بی حال و بی حرکت در داخل خودرو افتاده‌اند، پیدا می‌کنند.

سرهنگ آمویی با بیان اینکه دختر خردسال پیش از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد، یادآوری کرد: کار احیای پزشکان روی پسر ۴ ساله نیز متأسفانه مؤثر واقع نشد و هر دو کودک در اوج مظلومیت جان باختند.

وی با ابراز تأسف از وقوع این حادثه تلخ و تأسف بار، گفت: گاهی اوقات لحظه‌ای غفلت و تنها گذاشتن کودکان خردسالی که هیچ شناختی از محیط پیرامون خود ندارند حوادث غیرقابل جبرانی را به وجود می‌آورد.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: در این حادثه تکان دهنده شاید اگر والدین دقایقی زودتر متوجه غیبت آنها شده بودند، می‌شد جان این ۲ کودک معصوم را نجات داد اما متأسفانه بی خبری طولانی مدت آنها از فرزندان خردسالشان، عمری افسوس و حسرت برایشان به ارمغان آورد.

این مقام انتظامی در پایان گفت: با فرا رسیدن فصل گرما خوب است والدین بیش از پیش مراقب فرزندان خود باشند و تحت هیچ شرایطی حتی برای دقایقی کوتاه آنها را تنها نگذارند تا دیگر شاهد چنین حوادث تلخ و تأسف باری نباشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1619051
ارسال نظر
نظرات